اخبار آلتکوین

آرتور هیز: قیمت توکن اتنا (ENA) به ۱۰ دلار می رسد

قیمت توکن Ethena، پروژه جدید DeFi، امروز حدود ۵۰٪ افزایش یافت و باعث ایجاد خوشبینی در بازار ارزهای دیجیتال شد؛ چرا که آرتور هیز مدیر عامل سابق صرافی BitMEX افزایش قیمت ENA را تا ۱۰ دلار پیش‌بینی کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین، Ethena (ENA)، یک پروژه در حال رشد DeFi، پس از راه‌اندازی اخیر، با افزایش قیمت نزدیک به ۵۰٪ محبوبیت خود را افزایش داده است. علاوه بر این، آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران صرافی BitMEX، در توییتی احساسات صعودی خود را نسبت به اتنا ابراز و پیش‌بینی کرد که قیمت آن تا ۱۰ دلار افزایش می‌یابد. تایید او باعث ایجاد بحث‌هایی در جامعه کریپتو شده است.

شایان ذکر است این پروژه کریپتویی از زمانی که بایننس لانچ پول این پروژه را به عنوان پنجاهمین پروژه خود اضافه کرد، توجه زیادی به آن جلب شد.

حمایت آرتور هیز از اتنا (Ethena)

آرتور هیز با پیش‌بینی‌های جسورانه خود برای Ethena (ENA) موجی از هیجان را در جامعه کریپتو به راه انداخته است. وی در توییت‌های اخیرش حمایت خود را از این پروژه DeFi اعلام و پیش‌بینی کرده که قیمت آن تا ۱۰ دلار افزایش می‌یابد.

اظهارات وی که در پلتفرم X به اشتراک گذاشته شده است، احساس خوش‌بینی را در بین سرمایه‌گذاران برانگیخته و آنها را وادار کرده است که عملکرد اتنا را از نزدیک زیر نظر بگیرند.

توییت آرتور هیز
منبع: X

در عین حال، تایید هیز در مورد Ethena بر اعتماد فزاینده به پتانسیل این پروژه و قابلیت‌های تحول‌آفرین آن در حوزه امور مالی غیرمتمرکز تاکید می‌کند. با توجه به سوابق هیز در صنعت کریپتو، پیش‌بینی‌های او وزن قابل‌توجهی داشته و این پتانسیل را دارد که احساسات سرمایه‌گذاران را نسبت به اتنا تغییر دهد.

علاوه بر این، آرتور هیز در توییت دیگری اشاره کرده که رالی فعلی ENA در حال حاضر با وجود عدم حضور معامله‌گران کره‌ای در حال انجام است. با توجه به این موضوع، وی پیش‌بینی کرد که به محض ورود سرمایه‌گذاران کره‌ای به بازار، قیمت ENA افزایش می‌یابد.

آینده قیمت توکن ENA

همانطور که بازار ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد، تایید از سوی کهنه‌کاران این صنعت مانند هیز نقش مهمی در شکل‌دهی احساسات بازار و پیشبرد پذیرش فناوری‌های نوظهور بلاکچین دارد.

با این حال، مهم است که نسبت به پیش‌بینی‌های هیز با احتیاط عمل کنیم، زیرا بازار ارزهای دیجیتال ذاتا پرنوسان و غیرقابل پیش‌بینی است. در حالی که تایید او ممکن است اعتماد به اتنا را افزایش دهد، سرمایه‌گذاران باید تحقیقات کاملی انجام دهند و عوامل مختلفی را قبل از تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری در نظر بگیرند.

شایان ذکر است، تا لحظه نگارش این مطلب، قیمت اتنا در ۰.۹۴۱ دلار معامله می‌شود، در حالی که حجم معاملات آن ۲.۵۴ میلیارد دلار است.

قیمت اتنا در تایم فریم روزانه
قیمت اتنا در تایم فریم روزانه؛ منبع: تریدینگ ویو

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا