اطلاعیه صرافی

پلتفرم Axie Infinity به لیست پنکیک سواپ اضافه شد

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ پلتفرم Axie Infinity را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. جزییات آن در ادامه مطلب توضیح داده شده است. همچنین اطلاعیه‌های مرتبط با سایر صرافی‌های رمز ارز در بخش‌های جداگانه آمده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. علاوه بر آن سرویس‌های جدید و یا رمز ارزهای اضافه شده به بازارهای معاملاتی در ادامه هر مطلب توضیح داده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


اطلاعیه‌ صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ پلتفرم Axie Infinity را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE، توکن AXS به دست بیاورند. همچنین فارم AXS-BNB در این صرافی راه‌اندازی شده است.

صرافی غیر متمرکز برگر سواپ با همکاری پلتفرم Galaxy کمپینی با ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربران این صرافی که به مدت ۱۰ روز در استخرهای نقدینگی معرفی شده حداقل معادل ۱۰۰ دلار توکن BURGER یا xBURGER و توکن دیگر آن استخر را هولد کرده باشند می‌توانند شانس خود را برای انتخاب یک توکن NFT برگر بیازمایند. این استخرها عبارتند از :  Burger/xBurger, Burger/BNB, Burger/ BTCB, Burger/ETH, Burger/USDT, Burger/BUSD, xBURGER/USDT, xBURGER/BNB
  • همچنین کاربرانی که در گذشته بیش از ۱۰ روز حداقل مقدارهای زیر را در استخرهای نقدینگی سپرده‌گذاری کرده باشند می‌توانند شانس خود را برای انتخاب یک توکن NFT اسنک یا نوشیدنی امتحان کنند. سایر کاربرانی که تاکنون در استخرهای این صرافی سپرده‌گذاری نکرده‌اند می‌توانند مقدار خواسته شده را به مدت ۵ روز سپرده‌گذاری کنند. این توکن‌ها عبارتند از: 5 BNB, 0.05 BTCB, 0.7 ETH, 2000 BUSD, 2000 USDT, 900 MDX, 900 HMDX
  • برندگان دو کمپین فوق می‌توانند به خرید و فروش توکن‌های NFT خود در پلتفرم Galaxy بپردازند. کاربرانی که هر سه توکن NFT برگر، اسنک و نوشیدنی را به دست بیاورند در استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار توکن BURGER سهیم خواهند بود.

صرافی 1inch با ۳ میلیون دلار از توسعه‌دهندگان این اکوسیستم حمایت می‌کند.

  • جزییات: در ۱۲ ماه آینده تیم‌های توسعه‌دهنده و اشخاص فعال حوزه رمز ارزها می‌توانند با مراجعه به این صفحه در برنامه حمایتی صرافی 1inch شرکت کنند. این کمک هزینه در سه بخش دسته‌بندی شده است. بخش اول مرتبط با توسعه شبکه 1inch است. پروژه‌هایی که در زمینه محصولات تجمیع‌کننده، بازارسازهای خودکار، کیف پول‌ها و… فعالیت می‌کنند می‌توانند در خواست خود را به 1inch ارسال کنند. دسته دوم مرتبط با فعالیت‌های آموزشی جامعه است. کاربرانی که می‌توانند در آموزش‌های مرتبط با این شبکه، تهیه ویدیوهای آموزشی، ترجمه، برگزاری همایش‌ها و … فعالیت کنند می‌توانند در این برنامه شرکت کنند. دسته سوم مرتبط با تحقیقات و تحلیل‌ها است. تیم‌ها و کاربرانی که در زمینه تحلیل داده‌های شبکه 1inch و رقبای آنها فعالیت می‌کنند می‌توانند با مراجعه به دستورالعمل این کمپین درخواست خود را ارسال نمایند.

صرافی MDEX سرویس سپرده‌گذاری Boardroom lockup را راه‌اندازی می‌کند.

  • جزییات: صرافی MDEX سرویس Boardroom lockup را در تاریخ ۱۹ جولای (۲۸ تیر) به منظور پشتیبانی از سپرده‌گذاری‌های demand و Fixed راه‌اندازی می‌کند. پاداش‌های سپرده‌گذاری در این سرویس در هر زمانی قابل برداشت هستند. کاربران می‌توانند در این سرویس توکن‌های MDX خود را در بازه‌های ۳۰ ، ۹۰، ۱۸۰ و ۳۶۰ روزه قفل کنند.

صرافی KLAYswap از کیف پول Token Pocket پشتیبانی می‌کند. کاربران از این پس می‌توانند برای معاملات توکن‌های بر بستر اتریوم در این صرافی از این کیف پول نیز استفاده کنند.

 صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقه هودل توکن HYDRA را با یک میلیون دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربرانی که در حساب Pool-X خود توکن HYDRA هولد کرده باشند می‌توانند از استخر جایزه به ارزش ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار از این توکن پاداش دریافت کنند. این مسابقه در ۱۳ دوره برگزار می‌شود. هر دوره در یک هفته برگزار می‌شود. دوره اول از تاریخ ۱۶ جولای (۲۵ تیر) به مدت یک هفته آغاز شده است. در این دوره کاربران بر اساس میانگین موجودی توکن HYDRA رتبه‌بندی می‌شوند. رتبه اول ۶۰۰ HYDRA جایزه دریافت می‌کند. رتبه‌های دوم الی ششم هر کدام ۲۵۰ واحد و رتبه‌های هفتم الی بیستم هر کدام ۵۰ توکن HYDRA جایزه دریافت می‌کنند. سایر شرکت‌کنندگانی که میانگین موجودی روزانه آنها از ۵۰ توکن HYDRA بیشتر باشد مجموعا ۹۵۰ واحد از این توکن را دریافت می‌کنند.

صرافی بایننس

صرافی بایننس جوایز ۱۱ مسابقه خود را بین برندگان توزیع کرده است.

  • جزییات: صرافی بایننس جوایز مسابقات هفته‌های اخیر را بین برندگان توزیع کرده است. بسیاری از این جوایز به صورت ووچر توکن‌های مسابقه هستند. لذا برندگان می‌بایست با مراجعه به این صرافی در زمان مشخص شده جایزه خود را به توکن آن مرتبط با مسابقه تبدیل کنند. در غیر این صورت بعد از مدت مشخص شده جایزه آنها سوزانده خواهد شد. برندگان مسابقه ترید Polygon Summer (کمپین تابستانی پلیگان) می‌توانند با مراجعه به Account Center، قسمت Wallet و در نهایت با انتخاب بخش Distribution به جوایز خود دسترسی داشته باشند.
  • برندگان مسابقات ترید MDX, TRU, EZ, VITE، مسابقه ترید و جمع‌آوری Party Starter، کمپین دعوت از دوستان، کمپین کاربران جدید السالوادور، کمپین مخصوص آمریکای لاتین، کمپین رمز ارز ADA و کمپین راه‌اندازی توکن‌های NFT می‌توانند با مراجعه به بخش Rewad Center در حساب کاربری خود ووچرهای خود را بازخرید کنند.

سرویس Dual Investment صرافی بایننس به‌روزرسانی می‌شود.

  • جزییات: سرویس Dual Investment بایننس تاکنون ۵۰ دوره برگزار شده است. در گذشته شرکت در این سرویس محدود به بازه زمانی ثبت نام بود. از این پس شرکت در این سرویس در طول هفته آزاد است. فرمول محاسبه سود این سرویس هر هفته بر اساس قیمت بیت کوین در پایان دوره محاسبه میشد که از این پس نرخ قیمت BTC در لحظه ثبت‌نام در نظر گرفته می‌شود. نرخ سود سالانه این سرویس تاکنون ثابت بوده که از این پس با تکمیل ثبت‌نام شرکت‌کننده آن، نرخ مشخص خواهد شد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی گیت

۲۵مین دوره از سرویس ۶ روزه SharkFin BTC با ۳ الی ۱۶٪ سود سالانه برگزار می‌شود.

  • جزییات: سرویس Shark Fin به این صورت عمل می‌کند که در دوره ۶ روزه این سرویس بازه‌ای برای قیمت بیت کوین در نظر گرفته می‌شود. کاربر با سرمایه‌گذاری در این سرویس می‌تواند در سود آن سهیم باشد. بازه تعریف شده برای قیمت بیت کوین در این دوره بین ۲۹،۵۰۰ دلار الی ۳۶،۵۰۰ دلار است. اگر در تمام طول این دوره قیمت بیت کوین در همین بازه باقی بماند، سود کاربر تا ۱۶٪ سود سالانه افزایش می‌یابد. هرچه قیمت به ۳۶،۵۰۰ دلار نزدیکتر باشد سود نیز به ۱۶٪ نزدیکتر می‌شود. حال اگر در طول این دوره قیمت از این محدوده خارج شود، نرخ سود کاربر در این سرویس به ۳٪ سود سالانه خواهد رسید.

رمز ارزها و بازارهای جدید صرافی‌ها

رمز ارزها و بازارهای زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آتیاستخر نقدینگیقرارداد آتی
رمزینکسBURGER
LUNA
بازار ریالی
نوبیتکسUNIبازار ریالی و تتر
کراکنAXS,CHZ,OGN,PERP
ENJ, MATIC
RARI
کوین‌بیسMASK
RLY
کوینکسCLVCLV/USDT
جمینیCTX, TCAP
گیتCLV
TLM
TLM/USDT
CLV/USDT,CLV/ETH
FORM/USDT
کوکوینAXS
CLV
AXS/USDT
CLV/USDT
dydxATOMATOM-USD
FTXCLVCLV/USDCLV
پولونیکسYFXYFX/USDT
 YFX/BTC 
CRYPTO.COMLUNA
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمزارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا