اطلاعیه صرافی

ثبت رکوردی جدید؛ بیشترین معاملات بیت کوین در بیت مکس انجام شد!

بیت مکس BitMEX که یک اکسچنج ارز دیجیتال همتا به همتا در هنگ کنگ می‌باشد طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ میلیون بیت کوین (BTC/XBT) با ارزش بیش از ۸ میلیارد دلار معامله کرده است.

بیت مکس در صنعت کریپتو یکی از امن ترین پلتفرم ها را دارد. این اکسچنج به معامله گرها (تریدر) حساب های دائمی و مدت دار ارائه می‌دهد که در معاملات بیت کوین برای آن ها تا ۱۰۰ برابر فرصت ایجاد می‌کند.

آمار جدید معاملات بیت مکس یک ماه پس از سخنان آرتور هایس مدیر عامل این شرکت ثبت شد. وی در سخنانش گفت که پیش بینی می‌کند قیمت بیت کوین تا انتهای سال به ۵۰ هزار دلار برسد. هایس در ادامه سخنانش گفت که بازار ارز دیجیتال شاهد افزایش قیمت کوتاه مدتی خواهد بود و قطعا می‌توانیم مشاهده کنیم که قیمت بیت کوین به ۸۰۰۰، ۹۰۰۰ و حتی ۱۰ هزار دلار برسد. این اکسچنج ارز دیجیتال اوایل سال جاری، ترون (TRX) و قراردادهای آتی EOS را به پلتفرم خود افزوده است.

نوسان بازارهای کریپتو

تحلیلگران مختلفی اوایل ماه جاری خاطر نشان کردند فشار وارد شده به بیت مکس به دلیل عملکرد صعودی بیت کوین بوده است، زیرا هنگامی که قیمت BTC طی یک ساعت 600 دلار افزایش یافت، فروشندگان واسطه طی 20 دقیقه بیش از 180 میلیون دلار در این پلتفرم از دست دادند. هایس در این مورد گفت به ازای هر سود بلند مدت، یک سود کوتاه مدت نیز وجود دارد.

بیت کوین که به عنوان پرچم دار ارزهای دیجیتال شناخته می شود، با قیمتی بیش از 8200 دلار مبادله می شود. افزایش اخیر قیمت ارزهای دیجیتال به این دلیل به وجود آمد که جایگاه دو مبادله کننده سازمانی به دلیل مقدار دارایی های فیزیکی برابر در بازار قراردادهای آتی بیت کوین جابه‌جا شدند. مبادله های فیزیکی (EFP) با قرارداد های آتی بیت کوین توسط شرکت بانکداری جهانی EDF & Man Capital Markets انجام شده است.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا