اخبار بیت کویناخبار عمومی

غیر ممکن است که بیت کوین تا پایان سال ۱۰,۰۰۰ دلار را نبیند!

با توجه به افزایش ماهانه قیمت برخی از ارزهای دیجیتالی، بسیاری از فعالان این حوزه معتقدند که بازار ارزهای دیجیتالی و بیت کوین در شرف یک دوره افزایشی بزرگ قرار دارد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

یکی از افرادی که بیانات و پیش بینی های فراوانی در رابطه با افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی دارد مدیر عامل شرکت گلکسی دیجیتال، مایک نوگراتز است. مایک نوگراتز به تازگی در یک مصاحبه با شبکه ی CNBC با اطمینان کامل در رابطه با پیش بینی هایش صحبت کرده است. لازم به ذکر است که موضوع اصلی این گفتگو بیت کوین و حواشی این ارز دیجیتالی بوده است.

در توضیح توئیتی که نوگراتز در آن در مورد وضعیت کنونی بیت کوین و آینده این ارز دیجیتالی اظهار نظر کرده بود، اذعان کرد که او این تحلیل وپیش بینی را براساس مطالعه شاخص های فنی و در عین حال با توجه به فروکش کردن هیجانات پیرامون ICO ها ابراز داشته است. وی توضیح داد که چرا ارز های دیجیتالی برای جهشی بلندتر و افزایش قیمت بیشتر، عقب نشینی می کنند و دچار کاهش قیمت شده اند. نوگراتز بر روی این مساله تاکید داشت که موسسات و سازمان ها هنوز به آرامی و محتاطانه وارد این حوزه می‌شوند. حضوری که به عنوان کاتالیزور در بازگشت بیت کوین به نقطه ی اوج ارزشش در گذشته قلمداد می‌شود.

در حالی که توکن ها با افت شدیدی مواجه شدند، نوگراتز اذعان کرد که هنوز حجم بالا و قابل توجهی از معاملات پشت درهای بسته اتفاق می افتد، به طور مثال عرضه ۱.۷ میلیارد دلار کوین تلگرام به صورت خصوصی بیانگر هجوم موسسات به این صنعت است، هرچند که این اتفاق به کندی رخ می‌دهد. علاوه بر این وی افزود که ارائه دهندگان خدمات مالی مانند گولدمن ساکس و ICE در حال ساخت چارچوبی هستند که باعث سهولت در پذیرش ارزهای دیجیتالی در سطح جهانی می شود.

نوگراتز در رابطه با این پلتفرم های خاص گفت:

این امر نشانه یک بازار صعودی در موسساتی است که در حال ایجاد زیرساخت مورد نیاز برای سرمایه گذاران واقعی هستند تا سرمایه گذاری در این حوزه را شروع کنند. فکر می‌کنم که طی ۳ الی ۶ ماه آتی، هیچ مشکل و مانعی برای مردم، سازمان های بزرگ و نهادهای بازنشستگی برای شروع سرمایه گذاری وجود نخواهد داشت.

اما این بیانات تنها راه حل های ممکن نیست. نوگراتز به عنوان فرد سرمایه گذاری که ادعا می کند، ۲۰ درصد از ارزش شبکه اش را ارزهای دیجیتالی تشکیل می دهند، تاکید کرد که بیت کوین برای خروج از این بازار نزولی نیازمند افزایش و عبور از قیمت های ۶۸۰۰، ۸۸۰۰ و ۱۰,۰۰۰ دلار است. هنگامی که بیت کوین از قیمت های مذکور که به لحاظ تکنیکی، اساسی و روانی مهم هستند، عبور کند و با سرمایه گذاری گسترده سازمان ها همراه شود دیگر هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت.

نوگراتز بیان کرد یکی از موثرترین و بهترین سرمایه گذاری ها در جهان، سرمایه گذاری بر روی بیت کوین است. وی توضیح داد، هنگامی که این اخبار به طور رسمی منتشر شود ممکن است فوموی سازمانی را در مقیاس خرده فوموی سال گذشته ایجاد کند. فومو (ترس از دست دادن فرصت سرمایه‌گذاری در بازار) سال گذشته طی ۳۶۵ روز باعث افزایش قیمت بیت کوین به حدود ۲۰ هزار دلار شد.

ظاهرا براساس توئیت نوگراتز که در اوایل ماه آگوست منتشر شد، چنین برداشت می شود که سازمان ها هنوز علاقه فراوانی به بیت کوین به عنوان بهترین معیار در حوزه تجارت ارزهای دیجیتالی دارند. این ارز دیجیتالی نسبت به دیگر کوین ها بهترین گزینه خواهد بود. نه تنها بیت کوین به خوبی شناخته شده است بلکه این ارز دیجیتال خود را به عنوان بهترین و سودآورترین محل سرمایه گذاری در قیاس با طلا ثابت کرده است.

در نهایت نوگراتز اذعان کرد که غیرممکن است بیت کوین از قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار تا پایان سال جاری عبور نکند. پس صبور باشید زیرا ارزهای دیجیتالی و مخصوصا بیت کوین در حال آماده سازی برای یک جهش بزرگ هستند.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا