اخبار خارجی

فرصت طلایی بایننس برای تریدرها؛ جایزه خودرو تسلا برای معامله کنندگان توکن کاوا

بایننس و کاوا (KAVA) با همکاری یکدیگر به منظور اضافه شدن کاوا به معاملات مارجین بایننس با لوریج ۳ برابری در جفت ارزهای آن با بیت کوین و USDT به کاربران یک خودروی تسلا (به ارزش ۴۷ هزار دلار) و مجموع ۲۷,۸۰۰ دلار به صورت توکن کاوا هدیه می‌دهند.

مدت این طرح: از ساعت ۲۴ تاریخ ۹ ژوئن الی ساعت ۲۴ تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۰ (تاریخ ۲۰ تا ۲۷ خرداد ماه)

طرح A: برنده شدن خودروی تسلا با انجام معاملات کاوا

معامله کننده برتر با بیشترین حجم معاملات کاوا طی مدت زمان این طرح یک دستگاه خودروی تسلا (Tesla Cybertruck) به ارزش ۴۷,۰۰۰ دلار برنده خواهد شد. این طرح شامل خرید و فروش با تمام جفت ارزهای معاملاتی کاوا در بازار نقدی و مارجین می‌باشد.

حجم معاملات مارجین ضربدر ۳ خواهد شد.

طرح B: قرعه شانس. برنده شدن مجموعا ۲۷,۸۰۰ دلار به صورت توکن های کاوا با انجام معاملات با استفاده از این توکن

کاربرانی که در رتبه های ۱۱، ۲۱، ۳۱، ۴۱ الی ۱۹۹۱ از بین ۲۰۰۰ معامله کننده برتر کاوا بر اساس حجم معاملات قرار می‌گیرند مجموعا برنده ۲۷,۸۰۰ دلار به صورت توکن های کاوا خواهند شد. حجم معاملات مارجین ۳ برابر خواهد شد.

طرح C: وام گیری بدون کارمزد کاوا در Binance Margin

تمام کاربرانی که از بایننس مارجین وام کاوا دریافت می‌کنند از طرح بدون کارمزد طی این مدت زمان این طرح بهره مند خواهند شد. ساختار وام گیری به شکل زیر است:

وام گیری بدون کارمزد

قوانین و مقررات

حجم معاملات شامل خریدها و فروش ها می‌شود و معاملات واش ترید در این طرح محاسبه نمی‌شود. حجم معاملات مارجین ضربدر ۳ خواهد شد.

اگر حساب بایننس ندارید، هم اکنون با ثبت نام در این صرافی می‌توانید از تخفیف ۱۰ درصدی کارمزد معاملات استفاده کنید. این تخفیف تا زمانی که برنامه ریفرال بایننس برقرار باشد معتبر خواهد بود.

جفت ارزهای معاملاتی کاوا عبارتند از KAVA/BTC، KAVA/USDT، KAVA/BNB و مارجین نیز از KAVA/BTC و KAVA/USDT پشتیبانی می‌کند.

جایزه یک دستگاه خودروی تسلا شامل مالیات، کارمزدهای و هزینه های حمل و نقل نمی‌شود. تیم کاوا می‌تواند خودروی تسلا را با معادل آن به صورت توکن کاوا جایگزین کند.

بایننس از میانگین قیمت کاوا طی این طرح استفاده خواهد کرد.

حجم معاملات مارجین و حساب های فرعی با حجم معاملات استاندارد حساب های اصلی جمع و محاسبه خواهد شد. در این طرح، حساب فرعی به عنوان حساب مستقل در نظر گرفته نخواهد شد.

حق رد صلاحیت معاملات واش ترید یا حساب های غیرقانونی، معاملات با حساب های خودی یا هرگونه نشانه ای از دستکاری بازار و غیره برای بایننس محفوظ است.

جایزه ها طی ۲ هفته پس از پایان طرح توزیع خواهند شد. می‌توانید با ورود به صفحه کاربری خود و مراجعه به Distribution History > Wallet > Account Center جایزه خود را مشاهده کنید.

حق لغو یا تغییر طرح یا قوانین آن به صلاحدید بایننس برای این صرافی محفوظ است.

هشدار: سرمایه گذاری در ارز دیجیتال یک سرمایه گذاری پرریسک است. سایت میهن بلاکچین مسئولیتی در قبال ضررهای مستقیم، غیرمستقیم یا ناشی از این رقابت به عهده ندارد. لطفا با احتیاط و دانش کافی سرمایه گذاری کنید.

منبع
binance

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا