اطلاعیه صرافی

برگزاری مسابقه توییتری صرافی بایننس با جوایز NFT

صرافی بایننس همزمان با برگزاری مراسم اسکار، سه مسابقه و نظرسنجی توییتری را در حساب رسمی خود برگزار کرده است. این مسابقه تنها تا ساعت ۶ صبح روز سه‌شنبه ادامه دارد. جوایز این مسابقه توکن NFT خواهد بود. برای شرکت در این مسابقه باید اکانت رسمی بایننس در توییتر را دنبال کنید، در نظرسنجی آن شرکت کنید و توییت مسابقه را بازنشر (Retweet) کنید.

قابل توجه کاربران صرافی رمزینکس؛ تیم پشتیبانی این صرافی اعلام کرده است تا اطلاع ثانوی حتما حین ثبت درخواست برداشت ریال در اپلیکیشن رمزینکس شماره شبای حساب خود را به صورت دستی وارد کنید. مشکل در اسرع وقت برطرف و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بارتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس معاملات جفت ارزهای CAKE/GBP, DOGE/RUB, HOT/BRL, WRX/EUR را آغاز کرده است. ارزهای GBP,RUB,BRL و EUR ارز فیات هستند.

مسابقه ترید CDT در صرافی بایننس با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه از ۲۸ آپریل (۸ اردیبهشت) به مدت یک هفته آغاز می‌شود. این مسابقه شامل سه طرح زیر است:

  • طرح اول: تمام کاربرانی که در مدت مسابقه در صرافی بایننس حساب باز کنند، و حجم معاملات آنها در هر جفت معاملاتی با ارز دیجیتال CDT به ۵۰۰۰ واحد از آن برسد، مشمول سهمی از استخر جایزه توکن CDT به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار خواهند شد.
  • طرح دوم: ۱۰ تریدر برتر بر اساس حجم معاملات آنها در تمام بازارهای توکن CDT مشمول سهمی از استخر جایزه CDT به ارزش ۳۰،۰۰۰ دلار خواهند شد. جایزه این افراد به نسبت حجم معاملات آنها نسبت به حجم معاملات تمام شرکت‌کنندگان دارای شرایط خواهد بود.
  • طرح سوم: از بین تمام شرکت‌کنندگانی که حجم معاملات آنها در زمان برگزاری مسابقه به بیش از ۴۶۰۰۰ CDT برسد ۲۰ نفر به قید قرعه انتخاب می‌شوند و هر کدام ۵۰۰ دلار از این توکن دریافت خواهند کرد.

جفت ارزهای موجود در این مسابقه CDT/BTC و CDT/ETH هستند. برندگان طرح دوم مشمول طرح سوم نخواهد شد. جوایز بعد از ۲ هفته از مسابقه توزیع خواهد شد.

همچنین صرافی بایننس از انتقال ارز دیجیتال آیوتا (IOTA) به شبکه Chrysalis  پشتیبانی می‌کند. از لحظاتی قبل واریز و برداشت رمزارز IOTA متوقف شده است. واریز IOTA بعد از ساعت اعلام شده به حساب کاربران اضافه نخواهد شد. بعد از مهاجرت به شبکه جدید، صرافی بایننس از عملیات واریز و برداشت از شبکه قبلی پشتیبانی نخواهد کرد.

صرافی پنکیک سواپ پروتکل آلپاکا فایننس را به استخرهای خود اضافه کرده است. در این صرافی می‌توان با سهام‌گذاری (استیکینگ) توکن CAKE، توکن ALPACA دریافت کرد.

صرافی 1inch از نسخه دوم صرافی پنکیک سواپ پشتیبانی می‌کند. نسخه دوم این صرافی از دیروز راه‌اندازی شده است.

صرافی KuCoin توکن CGG را به لیست معاملات ارزهای دیجیتال خود اضافه کرد.

همچنین این صرافی جفت ارز معاملاتی UBX/USDT را در روز ۲۷ آپریل ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران راه‌اندازی می‌کند. در حال حاضر جفت UBX/ETH در این صرافی فعال است.

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا