اطلاعیه صرافی

دومین دوره از ایردراپ توکن NFT صرافی بایننس به پایان رسید

صرافی بایننس از ایردراپ توکن پروتکل APENFT با نماد NFT برای هولدرهای TRX, BTT, JST پشتیبانی می‌کند. دومین دوره از این ایردراپ به پایان رسیده است. لینک توضیحات این ایردراپ در بخش اطلاعیه‌های صرافی بایننس قرار گرفته است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


 

صرافی بایننس

صرافی بایننس دومین دوره از ایردراپ توکن NFT به هولدرهای رمزارزهای TRX, BTT, JST را به اتمام رسانده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید. کاربران برای تایید دریافت ایردراپ باید به قسمت Distribution Hostory مراجعه نمایند.

صرافی اکسیر

صرافی ایرانی اکسیر روز پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه از ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۳۰ به منظور به‌روزرسانی از دسترس خارج می‌شود.

در این به‌روز رسانی کیف پول BNB بر بستر شبکه BSC به این صرافی اضافه می‌شود. بازارهای BNB-تومان و BNB-تتر به بازارهای صرافی اکسیر اضافه خواهند شد. این صرافی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به مدت یک هفته کارمزد معاملات در این دو بازار جدید صفر خواهد بود.

صرافی هوبی

صرافی هوبی مسابقه ترید توکن AXS را با ۲۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: صرافی هوبی به مناسبت راه‌اندازی بازار سواپ AXS/USDT مسابقه ترید این توکن را به مدت یک هفته با ۲۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند. برای شرکت در این مسابقه تکمیل کردن این فرم لازم است. در طرح اول این مسابقه کاربرانی که برای اولین بار سواپ مارجین USDT را فعال کنند و حداقل معادل ۵۰۰ دلار در این بازار سواپ داشته باشند و پست مسابقه را در توییتر بازنشر کنند مشمول دریافت پاداشی برابر از استخر جایزه به ارزش ۹۰۰۰ دلار خواهند بود. علاوه بر آن به هر یک از ۱۰ کاربر برتر بر اساس حجم معاملات آنها ۱۰۰ دلار جایزه اهدا می‌شود. طرح دوم این مسابقه یک بازی حدس زدن است و تنها کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازار AXS/USDT بیش از ۱۰۰۰ دلار باشد می‌توانند در این برنامه شرکت کنند. در این طرح کاربران باید در فرم ثبت نام آخرین رقم هش بلاک HECO که در تاریخ ۱۱ آگوست ساعت ۱۸:۳۰ استخراج می‌شود را حدس بزنند. کاربرانی که عدد مورد نظر را به درستی حدس زده باشند سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار دریافت می‌کنند. به سایر کاربران واجد شرایط که در این برنامه شرکت کرده باشند مجموعا ۵۰۰۰ دلار اهدا خواهد شد.

صرافی Crypto.com

صرافی Crypto.com از به‌روز رسانی شبکه تزوس پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: به‌روزرسانی شبکه تزوس در تاریخ ۶ آگوست (۱۵ مرداد) ساعت ۷:۳۰ به وقت تهران انجام خواهد شد. واریز و برداشت رمز ارز XTZ از ساعت ۵:۳۰ تا پایان به‌روزرسانی به حالت تعلیق درمی‌آید.

صرافی Crypto.com کمپین تابستانه خود را با ۲۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) ادامه خواهد داشت. در طرح اول این کمپین از بین کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای USDC بیش از ۱۰۰۰ دلار باشد ۲۰ نفر انتخاب شده و به آنها هدیه از طرف باشگاه اتومبیلرانی استون مارتین اهدا خواهد شد. در طرح دوم کمپین تابستانه کریپتو دات‌کام کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای اسپات USDC رتبه بندی می‌شوند و به ۲۰۰ نفر برتر مجموعا ۲۵۰۰۰ دلار جایزه به صورت توکن CRO اهدا خواهد شد. برای شرکت در این مسابقه احراز هویت کاربران الزامی است.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی Bitstamp

صرافی Bitstamp از هارد فورک لندن شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کند. هارد فورک لندن اتریوم روز پنجشنبه در ساعت ۱۶:۲۵ اجرا خواهد شد. واریز و برداشت اتریوم در این صرافی از دو ساعت قبل از به‌روزرسانی به حالت تعلیق درمی‌آید.

صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی سوشی سواپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد کمپین کلاهبرداری جدیدی کاربران این صرافی را هدف قرار داده است. این کمپین کاربران را به آدرس جعلی Sushi-swap.net هدایت می‌کند. این سایت حاوی بدافزارهایی است که امنیت دارایی‌های کاربران را به خطر می‌اندازد. لازم به ذکر است این حمله ابتدا از جامعه کاربران شبکه اجتماعی دیسکورد این صرافی آغاز شده است و ممکن است در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز گسترش داده شود.

صرافی پنکیک سواپ به کاربران این صرافی که در استخر AMPL-BNB سپرده‌گذاری کرده‌اند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد پروتکل Ampleforthدر حال به‌روزرسانی است و در تغییرات جدید پاداش‌های این استخر به سرعت بیشتری در حال کاهش است. در این اطلاعیه به کاربران پیشنهاد شده است تا زمان پاسخگویی این پروتکل صبر کنند و یا در صورت نیاز با استفاده از تابع EmergencyWithdraw به صورت مستقیم و با تقبل جریمه آن دارایی خود را برداشت کنند.

صرافی MDEX در اطلاعیه‌ای اعلام کرد تعداد ۲،۳۶۳،۹۹۱ توکن MDX به ارزش تقریبی ۲.۸ میلیون دلار از دارایی‌های تیم توسعه این پروتکل در برنامه توکن‌سوزی از گردش خارج شده است.

صرافی پولونیکس

صرافی پولونیکس مسابقه ترید توکن بیبی دوج کوین را برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد) ادامه خواهد داشت. این مسابقه به مناسب لیست شدن توکن‌های BABYDOGE, ALPACA, C98 در این صرافی برگزار می‌شود. کاربرانی که در این مدت زودتر از سایرین حداقل ۱۵۰ توکن ALPACA یا ۶۰ میلیارد توکن بیبی دوج کوین، یا ۱۰۰ توکن C98 در این صرافی واریز کنند و در هر سه بازار این توکن ترید موفق داشته باشند معادل ۱۰ دلار هدیه دریافت می‌کنند. علاوه بر آن کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای این سه توکن بیشتر از ۳۰۰ دلار باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه به ارزش ۷۰۰۰ دلار خواهند بود. علاوه بر آن به ۱۰۰ کاربری که قبل از سایر شرکت‌کنندگان حداقل ۸۰۰ دلار در بازارهای توکن‌های ذکر شده معامله انجام دهند ۱۰ دلار ایردراپ خواهد شد. این مسابقه برای کاربران کشورهای ایران، کره، آمریکا، کوبا و چند کشور دیگر در دسترس نخواهد بود.

صرافی گیت

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری رمز ارز اتریوم (ETH) در سرویس HODL&EARN این صرافی به مدت ۷ روز تا سقف ۰.۷٪ سود سالانه به دست آورند.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین کمپین سپرده‌گذاری توکن HYVE را با ۲۳٪ سود سالانه برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربران این صرافی می‌توانند با استفاده از پلتفرم Pool-X در برنامه سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن HYVE شرکت کنند.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)سایر توضیحات
اکسیرBNBبازار ریالی و تتراز تاریخ ۱۴ مرداد
کوینکسLDO 
AVA
LDO/USDT
AVA/USDT
اوکی‌اکسEFIEFI/USDT
پولونیکسALPACA
C98
BABYDOGE
BABYDOGE/USDT
C98/USDT
BABYDOGE/TRX
گیتEFIEFI/USDT
EFI/ETH
کوکوینSOL
SLP
SOL/USDT
SLP/USDT
تعلیق واریز و برداشت HTR 
Crypto.comEPSPOLY/USDC
QNT/USDC
UNI/USDC
UNI/USDC
کوین‌بیسACH
RAI
هوبیبازار مارجین AXS/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا