اطلاعیه صرافی

برنامه تشویقی ترید فیوچرز در صرافی بایننس

صرافی بایننس برنامه تشویقی ترید فیوچرز را برگزار می‌کند.

  • جزییات: این برنامه از ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) لغایت ۲۶ می (۵ خرداد) برگزار می‌شود. در طرح اول این برنامه، تمام کاربران VIP0 و VIP1 که مراحل احراز هویت خود را نیز تکمیل کرده باشند، و حداقل حجم معاملات آنها در در بازارهای فیوچرز در این دوره از ۱۰۰۰USDT بیشتر باشد مجموعا ۴۵۰۰۰ دلار به صورت BNB  دریافت خواهند کرد. کاربرانی که در ۳، ۴ ۶ و یا تمام این روزها ترید کرده باشند در این برنامه شرکت داده خواهند شد. در طرح دوم این برنامه تشویقی، ۱۰۰۰ کاربر که تا قبل از ۱۵ آپریل ۲۰۲۱ در فیوچرز بایننس ترید کرده باشند و در دوره این برنامه، حداقل حجم معاملات آنها ۱۰۰۰ USDT باشد، هرکدام ۵ BUSD تیکیت جایزه فیوچرز دریافت خواهند کرد.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


توکن‌های زیر در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده‌اند و بازارهای معاملاتی با آنها به صورت زیر راه‌اندازی شده است:

ارزهای جدیدبازار آنی (Spot)معاملات مارجینمعاملات Perpetualتعلیق واریز به صرافی
بایننسICP/BTC, ICP/BUSD, ICP/USDT, STRAX/BTC, STRAX/BUSD, STRAX/USDTBAKE/USDT
کوکوینMXCMXC/USDTBRG
گیتMER
ASS
MER/USDT
ASS/USDT
ASS/ETH
کوینکسBANDBAND/USDT, BAND/BTCBRG

صرافی بایننس مسابقه ترید DEXE را با جایزه ۵۰،۰۰۰ دلاری برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه از تاریخ ۱۹ می لغایت ۲۵ می (۴ خرداد) برگزار می‌شود. در طرح اول این مسابقه تمام کاربران تازه واردی که در این صرافی ثبت نام کنند و حجم معاملات آنها در یکی از بازارهای DEXE/BUSD و DEXE/ETH حداقل ۲۰۰ واحد از این توکن باشد، سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار از توکن DEXE پاداش کسب می‌کنند. در طرح دوم این مسابقه، تمام کاربرانی که حداقل حجم معاملات آنها ۲۵۰۰ DEXE باشد، مشمول دریافت بخشی از استخر جایزه به ارزش ۴۵۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود.

سرویس Binance Staking & savings برنامه استیکینگ توکن TKO را برگزار می‌کند. در این برنامه کاربران با سپرده‌گذاری توکن TKO در بازه‌های ۱۵، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه می‌توانند تا سقف ۳۶.۴۹٪ سود سالانه دریافت کنند.

آنچه در این مطلب می‌خوانید

صرافی غیرمتمرکز

صرافی پنکیک سواپ پروتکل‌های Bitrue و Upbots را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CAKE، توکن  UBXT و BTR دریافت کنند.

همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از صرافی 1inch به نقدینگی توکن DFYN دسترسی داشته باشند.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین برنامه تشویقی خرید توکن GLQ را با جایزه به ارزش ۴۶۰۰۰ دلار برگزار می‌کند.

  • جزییات: این برنامه از ۱۸ می لغایت ۲۵ می (۴ خرداد) برگزار خواهد شد. در طرح اول این برنامه ۳۰ کاربر برتر از نظر حجم خرید خالص آنها از توکن GLQ) مشمول دریافت توکن GLQ به ارزش مجموعا ۳۶۰۰۰ خواهند بود. در طرح دوم این برنامه، کاربرانی که مراحل احراز هویت KYC1 را تکمیل کرده باشند و حداقل حجم خرید خالص آنها از این توکن، ۱۰۰۰ GLQ باشد و هردو بازار GLQ/USDT و GLQ/BTC را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند، مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود.

صرافی Gate

صرافی گیت برنامه رای گیری اضافه کردن توکن WILD را به همراه ۵۰،۰۰۰ دلار از این توکن اجرا خواهد کرد.

  • جزییات: برنامه رای گیری برای لیست شدن این توکن تا ۱۹ می در جریان خواهد بود. در طرح اول این برنامه کاربرانی که در رای گیری شرکت کرده باشند مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۴۵۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود. در طرح دوم این برنامه، ۶۰۰ کاربر اولی که حداقل ۱۰۰۰ WILD به این صرافی واریز کرده باشند مشمول دریافت جایزه مجموعا به ازرش ۳۰۰۰ دلار از این توکن خواهند بود. کاربران توییتر و تلگرام که این پروژه را دنبال کنند، در یک طرح تشویقی مجموعا به میزان ۸۰۰ دلار از این توکن پاداش دریافت می‌کنند.

مسابقه ترید توکن DHV درصرافی گیت با  ۲۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌شود.

  • جزییات: این مسابقه از ۱۹ می لغایت ۲۶ می (۲۹ اردیبهشت الی ۵ خرداد) در این صرافی برگزار خواهد شد. در طرح اول این مسابقه ۲۰۰ کاربر برتر از نظر حجم معاملات آنها در بازارهای معاملاتی DHV/USDT و DHV/ETH مجموعا ۱۰،۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد. در طرح دوم این برنامه، کاربرانی که در این صرافی ثبت نام کنند و در بازارهای معاملاتی نام برده شده تراکنش انجام دهند، ۱.۰۳ DHV دریافت خواهند کرد.

مسابقه ترید توکن BUSY با جایزه ۲۰،۰۰۰ دلار در صرافی Gate برگزار می‌شود.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۵ می (۴ خرداد) ادامه خواهد داشت. در طرح اول این مسابقه، ۲۰۰ تریدر برتر از نظر حجم معاملات، مجموعا معادل ۱۰،۰۰۰ دلار توکن BUSY دریافت می‌کنند. در این مدت کاربران می‌بایست حداقل ۵۸۷۰ توکن خریداری و نگهداری کنند. در طرح دوم این برنامه، کاربرانی که زودتر در این صرافی ثبت نام کنند و در بازار BUSY/USDT معامله انجام دهند، مشمول دریافت ۳۵ توکن BUSY خواهند بود.
منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا