اخبار بیت کوین

علی‌رغم شکایت SEC از بایننس، میزان خروجی بیت کوین از این صرافی چشمگیر نبوده است

مدیرعامل پلتفرم کریپتو کوانت عنوان داشت علی‌رغم شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از بایننس و مدیر عامل آن، این صرافی در شبانه‌روز گذشته با جریان خروجی قابل‌توجهی از موجودی بیت کوین مواجه نشده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش بی‌این‌کریپتو، در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۵۰ میلیارد دلار از بازار ارزهای دیجیتال خارج شده که دلیل اصلی آن را می‌توان شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از صرافی بایننس دانست.

با این حال، داده‌های وب‌سایت گلس‌نود (Glassnode) نشان می‌دهد که تاکنون حدود ۱۰,۰۰۰ بیت کوین از خود بایننس خارج شده است که نزدیک به ۱.۵٪ از ذخایر این صرافی را تشکیل می‌دهد. این در حالی است که جریان خروجی بایننس در اواسط مارس ۲۰۲۳ (اسفند ۱۴۰۱) بیشتر از این مقدار بود.

موجودی بایننس
موجودی بیت کوین در بایننس – منبع: توییتر

کی یانگ‌ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل پلتفرم کریپتوکوانت (CryptoQuant)، هم با انتشار نمودار زیر این مسئله را تأیید کرده و نشان داده که جریان خروجی بیت کوین از صرافی بایننس بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۲٬۰۰۰ BTC بوده است. او با انتشار داده‌هایی در بازه زمانی بزرگ‌تر در صرافی بایننس، نشان داده که جریان خروجی این پلتفرم در ۲۴ ساعت گذشته، در بازه زمانی بلندمدت چندان قابل‌توجه نبوده است. تصویر سمت چپ، زوم شده تصویر سمت راست است.

جریان خروجی بیت کوین از صرافی بایننس‌ – منبع: توییتر

داده‌های وب‌سایت کوین‌گلس (CoinGlass) هم نشان می‌دهد که معاملات نزدیک به ۱۱۱,۵۴۵ معامله‌گر به ارزش ۳۰۱.۳ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته لیکویید شده است. ۲۹۲ میلیون دلار از این دارایی‌ها مربوط به معاملات خرید بیت کوین بوده و ۱۰۰ میلیون دلار آن به صرافی بایننس‌ تعلق داشته است.

توییت پلتفرم نانسن نیز نشان می‌دهد در ۲۴ ساعت گذشته میزان خروجی اتریوم از صرافی بایننس به ۷۷۹ میلیون دلار رسیده است.

شایان ذکر است در زمان نگارش این مطلب، خبری مبنی بر شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از صرافی کوین بیس نیز منتشر شده است. قیمت بیت کوین در اولین واکنش خود تا مرز ۲۵٬۳۵۱ دلار کاهش یافت.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا