اخبار کوتاه

صرافی بایننس از هاردفورک شبکه BEAM پشتیبانی می‌کند

یکی از متداول‌ترین راهکارهای جذب مخاطب جدید در صرافی‌های ارز دیجیتال، برگزاری مسابقات و کمپین‌هایی است که با جوایز متنوع همراه هستند. کاربران با دنبال کردن حساب‌های صرافی‌ها در شبکه‌های اجتماعی و دریافت اعلان‌های مسابقات، در آنها شرکت می‌کنند. معمولا فعالیت‌هایی برای آنکه کاربران، واجد شرایط دریافت جایزه باشند در نظر گرفته می‌شود که به راحتی قابل انجام باشند. در این پست، به توضیح مسابقات و کمپین‌های صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز می‌پردازیم.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


لیست رمزارزها و بازارهای جدید در صرافی‌های داخلی و خارجی را در جدول زیر مشاهده کنید:

صرافیرمزارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر سرویس‌ها
بایننسGTC GTC/BTC, GTC/BNB, GTC/BUSD , GTC/USDTGTC در قراردادهای آتی USDT-margined
با حداکثر ضریب ۲۵
استخرهای
AAVE/ETH, NEO/BNB, NEO/BTC, NEO/ETH, NEO/USDT, XRP/BNB, XRP/BTC, XRP/ETH , XRP/USDT
به سرویس Liquid Swap اضافه شدند
کوکوینNFT
MNST
IOI
XAVA
AI
ALPACA
NFT/USDT , NFT/TRX
MNST/USDT
IOI/USDT
XAVA/USDT
SFUND/USDT
AI/USDT
ALPACA/USDT
کوینکسVLX
XYM
VLX/USDT , VLX/BTC
 XYM/USDT , XYM/BTC
ایردراپ توکن xym انجام شد
گیتFSNFSN/USDT
اوکی اکسچنجGTCبازار ریالی

صرافی پنکیک سواپ و پروتکل Bonly finance به مدت ۷ روز ضریب استخر سپرده‌گذاری را به میزان دو برابر افزایش می‌دهند. کاربران با شرکت در این استخر می‌توانند از  یک استخر پاداش به ارزش ۲۰۰ هزار دلار به صورت توکن BONDLY جایزه دریافت کنند. در ۴۸ ساعت ابتدایی این برنامه، سقف سپرده‌گذاری توکن CAKE، ۱۰۰ واحد خواهد بود و پس از آن این محدودیت برداشته می‌شود.

صرافی بایننس

مسابقه ترید توکن EZ با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه در صرافی بایننس برگزار می‌شود.

جزییات: این برنامه از ۲۱ خرداد لغایت ۲۷ خرداد و در بازارهای EZ/BTC و EZ/ETH برگزار می‌شود. در طرح اول این برنامه، تمام کاربرانی که در این مدت در صرافی بایننس ثبت نام کنند و حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده بیشتر از ۷۵۰ EZ باشد، مشمول دریافت پاداشی برابر از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار به صورت توکن EZ خواهند بود. در طرح دوم این برنامه کاربرانی که حجم معاملات آنها بیش از ۱۸۰۰ EZ باشد، بر اساس حجم معاملات‌شان، رتبه بندی خواهند شد. نفر اول ۱۰،۰۰۰ دلار، نفر دوم ۸۰۰۰ دلار، نفر سوم ۵۰۰۰ دلار و نفرات چهارم الی دهم هرکدام ۱۰۰۰ دلار به صورت توکن EZ جایزه دریافت می‌کنند. سایر کاربران واجد شرایط، به نسبت حجم معاملات آنها به کل حجم معاملات شرکت‌کنندگان از استخر جایزه توکن EZ به ارزش ۳۰،۰۰۰ دلار پاداش دریافت می‌کنند. ۴۰ کاربر از کسانیکه حجم معاملات آنها بیش از ۲۸۰۰ EZ باشد به قید قرعه هرکدام ۵۰۰ دلار از این توکن دریافت می‌کنند. جوایز بعد از دو هفته از طریق Reward center توزیع خواهد شد و برای دریافت آنها تنها ۱۴ روز زمان در نظر گرفته شده است.

صرافی بایننس از هاردفورک شبکه BEAM پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: به‌روزرسانی و هاردفورک شبکه BEAM در بلاک ۱۲۸۰۰۰۰ که تقریبا در تاریخ ۲۳ خرداد ساعت ۱۹ ایجاد می‌شود، آغاز خواهد شد. واریز و برداشت توکن BEAM از نیم ساعت قبل از آن متوقف می‌شود. معاملات توکن BEAM به قوت خود باقی خواهد ماند. مدت زمان به‌روزرسانی به عوامل بنیادی این شبکه بستگی دارد. در این هارد فورک توکن جدیدی صادر نخواهد شد و بایننس تمام جوانب فنی آن را پوشش خواهد داد. واریز و برداشت پس از به‌روز رسانی ادامه پیدا می‌کند و اطلاعیه‌ای در این مورد صادر نخواهد شد.

صرافی بایننس کمپین دعوت از دوستان را برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربران می‌توانند با ساخت لینک دعوت و ارسال آن برای دوستانشان که تاکنون در این صرافی ثبت نام نکرده‌اند، در این کمپین شرکت کنند. به عنوان پاداش به فرد دعوت کننده و فرد جدید هرکدام ۵ BUSD اهدا خواهد شد. برای شرکت در این کمپین، از طریق منوی این صرافی گزینه Referal را انتخاب کنید و لینک دعوت خود را بسازید. دوست شما می‌بایست حتما از لینک شما استفاده کند و حداقل به میزان ۵۰ دلار با استفاده از ویزا یا مسترکارت، ارز دیجیتال خریداری کند.

با سپرده‌گذاری توکن MDX در سرویس Binance Savings، تا ۳۰٪ سود سالانه کسب کنید.

  • جزییات: کاربران می‌توانند تا ۲۲ خرداد با شرکت در این برنامه، توکن خود را به مدت ۶۰ روز قفل کنند و تا ۳۰٪ سود سالانه کسب کنند. کسانیکه زودتر در این برنامه شرکت کنند در اولویت قرار خواهند داشت. سقف توکن سپرده‌گذاری شده در این کمپین برای هر کاربر ۲۵۰۰۰ MDX و سقف نهایی برای تمام کاربران، ۵۰۰،۰۰۰ توکن خواهد بود.

سرویس Binance Staking برنامه سپرده‌گذاری توکن LPT را با سود سالانه ۵۷.۷۹٪ برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربران می‌توانند با شرکت در این برنامه در دوره‌های ۱۵، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه تا سقف ۵۷.۷۹٪ سود سالانه به دست آورند. پاداش این کمپین به صورت روزانه توزیع خواهد شد. کاربران می‌توانند با مراجعه به قسمت EARN و سپس Locked staking به این سرویس دسترسی داشته باشند.

صرافی بایننس روز گذشته نرخ Insurance Clearance Fees در بازار usd-m معاملات آتی BTC/USDT را از مقدار ۰.۳۰٪ به ۰.۶۰٪ افزایش داد. این مقدار در تاریخ ۲۰ خرداد به ۱.۲۰٪ افزایش پیدا کرد.

صرافی گیت

صرافی گیت برنامه HOLD&EARN را با سود سالانه ۳ تا ۱۶٪ به مدت ۶ روز برگزار می‌کند.

  • جزییات: این برنامه به مدت ۶ روز از شنبه ۲۲ خرداد اجرا خواهد شد. کاربران با قفل کردن بیت کوین در این برنامه، می‌توانند تا ۱۶٪ سود سالانه کسب کنند. در این مدت اگر قیمت بیت کوین از بازه تعیین شده (۳۰،۵۰۰ تا ۳۷،۵۰۰ دلار) خارج شود، کمترین میزان سود یعنی ۳٪ به کاربران تعلق می‌گیرد. هرچه قیمت بیت کوین در این مدت به ۳۷۵۰۰ دلار نزدیکتر باشد، سود بیشتری به کاربران داده می‌شود. صرافی گیت اعلام کرده است که این بازه ممکن است با نوسانات قیمت بیت کوین، تغییر پیدا کند.

صرافی گیت برنامه رای‌گیری به منظور لیست کردن توکن ARRR را با ۱۵۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) ادامه خواهد داشت. کاربران می‌توانند با رای دادن تا تاریخ ۲۱ خرداد، در این برنامه شرکت کنند و از استخر پاداش به مقدار ۱۹۱۰ ARRR سهیم باشند. علاوه بر آن ۶۰۰ کاربر اولی که حداقل ۷۵ واحد از این توکن را به صرافی گیت واریز کنند، سهمی از استخر پاداش به ارزش ۳۰۰۰ دلار از توکن ARRR دریافت خواهند کرد. کاربرانی که در کمپین‌های تلگرام و توییتر این برنامه شرکت کنند نیز مشمول دریافت پاداش خواهند بود.

مسابقه ترید توکن OCC در صرافی گیت برگزار خواهد شد.

  • جزییات: این مسابقه از ۲۰ خرداد لغایت ۲۷ خرداد با استخر جایزه به ارزش ۳۰،۰۰۰ دلار برگزار می‌شود. ۱۰۰ کاربر برتر از لحاظ حجم معاملات آنها مجموعا ۲۵۰۰۰ دلار به صورت توکن OCC دریافت می‌کنند. هر کاربر باید در این مدت حداقل ۷۰ توکن OCC در حساب خود نگهداری کند. کاربرانی که در این مدت در صرافی گیت ثبت نام کنند و ترید موفقی در این بازار انجام دهند، به میزان ۵ دلار از این توکن دریافت خواهند کرد. این جایزه به کسانی تعلق خواهد گرفت که زودتر از سایرین شرکت کنند.

صرافی سوشی سواپ

صرافی سوشی سواپ برنامه عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز (IDO) پروتکل‌های Attrace و Trace Network را برگزار می‌کند.

  • جزییات: IDO پروتکل Attrace در صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ در تاریخ ۲۹ خرداد برگزار می‌شود. کاربران می‌توانند با شرکت در این برنامه، توکن ATTR را خریداری کنند. توکن ATTR در تاریخ ۱ تیر در صرافی سوشی سواپ لیست خواهد شد. در این برنامه ۱۵ میلیون توکن ATTR به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۵۳۳ اتر به فروش می‌رسد. مهات شرکت در فروش عمومی این توکن از تاریخ ۱۹ خرداد لغایت ۱ تیر است. برای شرکت در این برنامه کاربران می‌بایست مراحل احراز هویت را در این پروتکل تکمیل نمایند. احراز هویت در این پروتکل از امروز تا ۲۷ خرداد مقدور می‌باشد. پس از با مراجعه به پلتفرم MISO در صرافی سوشی سواپ امکان خرید پیش از موعد این توکن فراهم خواهد بود.
  • IDO پروتکل Trace Network در تاریخ ۲۵ خرداد در صرافی سوشی سواپ برگزار می‌شود. این برنامه نیاز به تکمیل مراحل احراز هویت و مطابقت با قوانین ضد پولشویی دارد. مهلت تکمیل احراز هویت تا ۲۱ خرداد ساعت ۱۸ به وقت تهران خواهد بود. کاربران کشورهای ایران، آمریکا ، چین، عراق، سودان و چند کشور دیگر، حق شرکت در عرضه اولیه توکن TRACE را نخواهند داشت.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین برنامه فروش توکن mem را در تاریخ ۲۲ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌کند. این صرافی در روزهای آینده امکان شرکت در این برنامه را فراهم می‌کند. توزیع این توکن با بررسی موجودی توکن KCS کاربران و با استفاده از یک مکانیسم جدید صورت می‌گیرد.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا