اخبار کوتاه

سود سالانه ۲۳٪ با سپرده‌گذاری OAX در صرافی بایننس

توکن OAX به سرویس سپرده‌گذاری قفل شده Binance Staking اضافه شده است. جزییات این طرح در ادامه توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

سرویس Binance Staking صرافی بایننس امکان سپرده‌گذاری توکن OAX را فراهم کرده است.

سپرده‌گذاری توکن‌ OAX در سرویس استیکینگ بایننس Binance Staking
  • جزییات: کاربران صرافی بایننس می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن OAX در سرویس بایننس استیکینگ در دوره‌های ثابت ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه تا سقف ۲۳٪ سود سالانه کسب کنند. حداکثر حجم قابل سپرده‌گذاری در این دوره‌ها به ترتیب معادل ۴۰،۰۰۰ ، ۲۰،۰۰۰ و ۱۰،۰۰۰ توکن OAX خواهد بود. اولویت با افرادی است که قبل از سایرین در این برنامه شرکت کنند. سود این سپرده‌گذاری به صورت روزانه به حساب کاربران واریز می‌شود.

صرافی‌های ایرانی

صرافی اوکی اکسچنج شبکه BSC را برای انتقال توکن BNB به سرویس‌های خود اضافه کرده است.

شبکه بایننس اسمارت چین به پلتفرم معاملات بیت ایمن نیز اضافه شده است.

صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی MDEX در برنامه joint mining استیبل کوین TUSD شرکت می‌کند.

  • جزییات: کاربران صرافی MDEX می‌توانند با سپرده‌گذاری (استیکینگ) TUSD/USDT در استخراج نقدینگی توکن MDX شرکت کنند. این برنامه به مدت ۳۰ روز ادامه خواهد داشت و پاداش استخراج آن معادل ۱۰۰،۰۰۰ دلار توکن MDX خواهد بود.
  • امکان سپرده‌گذاری توکن MDX در Boardroom این صرافی برای استخراج TUSD فراهم شده است. این برنامه به مدت ۱۴ روز ادامه خواهد داشت و استخر پاداش استخراج آن معادل ۱۰۰،۰۰۰ استیبل کوین TUSD خواهد بود.

صرافی MDEX دامنه‌های MDEX.com, MDEX.me, MDEX.co را به منظور دسترسی راحت‌تر کاربران به آدرس این صرافی ری‌دایرکت می‌کند.

صرافی KlaySwap از هارد فورک لندن پشتیبانی می‌کند. سیستم Orbit Bridge مرتبط با شبکه اتریوم این صرافی موقتا غیر فعال می‌شود و پس از به‌روزرسانی مجددا فعال خواهد شد.

صرافی 1inch در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با پیاده‌سازی هارد فورک لندن در شبکه اتریوم، توکن‌ CHI که توسط تیم توسعه این صرافی توسعه داده شده است منسوخ خواهد شد. از این رو برای تشویق کاربران برنامه‌های مشوق دیگری در نظر گرفته خواهد شد. یکی از برنامه‌هایی که تیم توسعه صرافی 1inch تاکنون اجرا کرده‌اند برنامه بازپرداخت ۱۰ میلیون توکن 1INCH به کاربران است.

صرافی پنکیک سواپ در برنامه هفتگی توکن‌سوزی CAKE در روز دوشنبه این هفته تعداد ۵،۴۷۸،۵۹۱ توکن CAKE معادل ۸۸.۱ میلون دلار را از موجودی در گردش این توکن خارج کرد.

صرافی گیت

صرافی گیت از هارد فورک لندن پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: این صرافی واریز و برداشت اتریوم و تمام توکن‌های ERC-20 را چند ساعت قبل از به‌روزرسانی متوقف می‌کند. این به‌روزرسانی در روز ۵ آگوست (۱۴ مرداد) ساعت ۱۶:۲۵ به وقت تهران اجرا می‌شود. صرافی گیت اعلام کرده است اگر در این هارد فورک زنجیره جدیدی ایجاد شود توکن‌های آن را بین کاربران توزیع خواهد کرد.

دوره جدید سرویس Dual Currency صرافی گیت با دو رمز ارز اصلی بیت کوین و اتریوم راه‌اندازی شده است.

  • جزییات: سرویس Dual Currency  سرویسی است که در آن کاربران با سپرده‌گذاری رمز ارزهای بیت کوین یا اتریوم می‌توانند در تاریخ‌های تعیین شده سود خود را به صورت یکی از سه رمز ارز BTC, ETH, USDT دریافت کنند. نحوه مشارکت در این برنامه به این صورت است که کاربر بیت کوین یا اتریوم خود را در این سرویس به مدت مشخصی سپرده‌گذاری می‌کند. برای هر محصول دوره و قیمت معینی تعیین شده که بر اساس آن نحوه پرداخت سود به کاربر تعیین خواهد شد. به عنوان مثال در این دوره جدید اگر در سرویس بخش بیت کوین و پرداخت سود با بیت کوین در دوره ۸ روزه با قیمت ۳۹۰۰۰ دلار شرکت کنید، دارایی شما به مدت ۸ روز در این سرویس قفل خواهد بود و پس از آن اگر قیمت بیت کوین در پایان دوره از ۳۹۰۰۰ دلار بیشتر باشد سود شما با توجه به درصد سود سالانه مشخص شده آن به صورت BTC به حساب شما واریز می‌شود. در صورتی که قیمت بیت کوین از ۳۹۰۰۰ کمتر باشد سود شما به صورت USDT به حساب شما واریز خواهد شد. در این دوره قیمت‌های ارجاع بیت کوین در بازه ۳۵۰۰۰ دلار تا ۴۶۰۰۰ دلار و قیمت‌های ارجاع اتریوم در بازه ۲۱۰۰ دلار تا ۳۰۰۰ دلار تعیین می‌شوند. همچنین دوره‌های شرکت در این سرویس از ۲ روز الی ۲۶ روز در نظر گرفته شده است.

صرافی گیت برنامه فروش اولیه توکن GAME را برگزار می‌کند.

  • جزییات: سرویس استارت‌آپ صرافی گیت برنامه فروش اولیه پروژه Gamestarter را در تاریخ ۶ آگوست (۱۵ مرداد) راه‌اندازی می‌کند. توکن GAME یک توکن بر بستر شبکه اتریوم است و عرضه نهایی آن ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن خواهد بود. در این برنامه ۶۲۵۰۰۰ توکن GAME با قیمت ۰.۰۸ دلار به فروش می‌رسد. کاربران برای دوره سپرده‌گذاری ۱۵ روزه باید از توکن DAO استفاده کنند و برای خرید توکن GAME باید از توکن USDG استفاده نمایند. برای شرکت در این برنامه به احراز هویت نیاز در صرافی گیت است.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن ZCX در سرویس HODL&EARN این صرافی به مدت ۷ روز تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه دریافت نمایند.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین از هارد فورک لندن اتریوم پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: این صرافی واریز و برداشت اتریوم را قبل از به‌روزرسانی متوقف می‌کند. این به‌روزرسانی در روز ۵ آگوست (۱۴ مرداد) ساعت ۱۶:۲۵ به وقت تهران اجرا می‌شود. صرافی گیت اعلام کرده است اگر در این هارد فورک زنجیره جدیدی ایجاد شود توکن‌های آن را بین کاربران توزیع خواهد کرد. واریز و برداشت توکن‌های ERC-20 متوقف نخواهند شد اما انتقال دارایی‌ها با تاخیر انجام می‌شود.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)سایر سرویس‌ها
بایننسOAX به سرویس Binance Staking اضافه شد.
کوینکسSKILL 
CLV
SKILL/USDT
Crypto.comUSDC
گیتLIKE
PLA 
LIKE/USDT
PLA/USDT,PLA/ETH
بیت‌فینکسDCR
کوین‌بیس‌پروACH,PLA,RAI
کوکوینERG ERG/USDT
1inchpBTC,renBTC,BTCB
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا