اطلاعیه صرافی

حذف کارمزد معاملات ۶ جفت‌ارز معاملاتی در بایننس؛ منتظر رشد قیمت این توکن‌ها باشیم؟

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال جهان، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است در بحبوحه رشد بازار کریپتو کارمزد معاملات شش جفت ارز معاملاتی با استیبل کوین FDUSD را در بازار اسپات و مارجین حذف می‌کند. این ۶ رمزارز عبارتند از: دوج کوین (DOGE)، سولانا (SOL)، چین لینک (LINK)، ریپل (XRP)، اتریوم (ETH) و BNB.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

حذف کارمزد ۶ جفت‌ارز در بایننس

به نقل از کوین گیپ، صرافی بایننس در یک اطلاعیه رسمی در ۵ دسامبر (۱۴ آذر) اعلام کرد قصد دارد کارمزد معاملات ۶ جفت ارز معاملاتی با FDUSD را در بازار اسپات و مارجین به صفر برساند. این طرح از ۸ دسامبر (۱۷ آذر) ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت تهران اجرا خواهد شد.

جفت‌ارزهای مذکور عبارتند از: BNB/FDUSD و DOGE/FDUSD و ETH/FDUSD و LINK/FDUSD و SOL/FDUSD و XRP/FDUSD. در این اطلاعیه آمده است:

حجم معاملات جفت ارزهای مذکور در بازار اسپات و مارجین در محاسبه حجم معاملات کاربران VIP و کلیه برنامه‌های ارائه‌دهنده نقدینگی (Liquidity Provider) در طول دوره فروش ویژه (در صورت لزوم) تاثیری ندارد.

علاوه بر این، این جفت ارزها از تخفیف‌های کارمزدی BNB، تخفیف‌های کارمزدی دیگر یا هرگونه تعدیل یا کاهش کارمزد مستثنی هستند.

در همین حال، بایننس معافیت یک ساعته کارمزد بهره را برای جفت‌ ارزهای بیت کوین (BTC)، دوج کوین، اترویم، گالا (GALA)، استپن (GMT)، پالیگان (MATIC)، اردینالز (ORDI)، سی (SEI)، سولانا، تیا (TIA) و ریپل وضع کرده است. کاربرانی که این توکن‌ها را در بازار مارجین بایننس وام می‌گیرند، به طور خودکار معافیت یک ساعته کارمزد بهره را دریافت خواهند کرد. این طرح تا ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت تهران اجرا می‌شود.

منتظر رشد شدید این رمزارزها باشید

همان طور که پیش از این گزارش دادیم، بایننس بعد از توقف پشتیبانی از BUSD استیبل کوین FDUSD را راه‌اندازی کرد و کارمزد معاملات آن را با توکن‌های مختلف حذف کرد. این صرافی به تدریج جفت ارزهای BUSD را هم از فهرست معاملاتی خود حذف کرده و همچنان به این کار ادامه می‌دهد.

حذف کارمزدهای بایننس می‌تواند در افزایش قیمت اتریوم، BNB، ریپل، دوج کوین، سولانا و چین لینک موثر باشد. تقریبا تمام این رمزارزها هم در حال حاضر در نزدیکی مقاومت‌های مهمی قرار دارند.

قیمت ریپل در حال حاضر در محدوده ۰.۶۱ دلار قرار دارد و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴.۵٪ کاهش یافته است. کف و سقف XRP در روز ساعته به ترتیب ۰.۶۰۸ دلار و ۰.۶۴۱ دلار بوده است. علاوه بر این، حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته ۶۰٪ افزایش یافته که نشان‌دهنده افزایش علاقه معامله‌گران به آن است.

سولانا و چین لینک هم بعد از رشد دو رقمی خود در هفته گذشته با برداشت سود سرمایه‌گذاران در ۲۴ ساعت گذشته مواجه شده‌اند. اتریوم، دوج کوین، و BNB نیز پس از برداشت سود معامله‌گران وارد یک روند رنج و خنثی شده‌اند.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا