اخبار کوتاه

سود سالانه ۱۷٪ با سپرده‌گذاری GRT در صرافی بایننس

Binance Staking یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های صرافی بایننس است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری رمز ارز GRT در این سرویس تا سقف ۱۷.۳۸٪ سود سالانه کسب کنند. جزییات این برنامه در ادامه توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

رمز ارز GRT به سرویس بایننس استیکینگ اضافه شد.

 • جزییات: کاربران این صرافی از این پس می‌توانند با سپرده‌گذاری رمز ارز GRT در سرویس بایننس استیکینگ تا ۱۷.۳۸٪ سود سالانه کسب کنند. کاربرانی که زودتر در این برنامه شرکت کنند در اولویت قرار دارند. سود این برنامه به صورت روزانه به کاربران پرداخت می‌شود. این برنامه در دوره‌های ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه برگزار می‌شود. حداقل حجم لازم برای شرکت در این برنامه یک توکن GRT است.

صرافی بایننس از به‌روزرسانی شبکه‌های Band و PIVX پشتیبانی می‌کند.

 • جزییات: به‌روزرسانی و هاردفورک شبکه PIVX در بلاک ۲،۹۲۷،۰۰۰ و تقریبا در ساعت ۱۹:۳۰ شنبه ۱۹ تیر ماه انجام می‌شود. واریز و برداشت رمز ارز PIVX تا پایان این به‌روزرسانی به حالت تعلیق درمی‌آید.
 • به‌روزرسانی و هاردفورک شبکه Band در ۲۲ تیر ماه تقریبا در ساعت ۱۵:۳۰ انجام می‌شود. واریز و برداشت رمز ارز BAND از یک ساعت قبل از آن متوقف خواهد شد.
 • در این مدت معاملات رمز ارزهای PIVX و BAND در صرافی بایننس ادامه خواهد داشت. در این به‌روزرسانی‌ها توکن جدیدی صادر نمی‌شود.

صرافی بایننس برنامه تبدیل توکن‌های لوریج‌شده ETHDOWN را به اتمام رسانده است.

 • جزییات: در این برنامه که قبلا جزییات آن منتشر شده بود توکن‌های لوریج شده ETHDOWN به نسبت ۱۰۰،۰۰۰ به یک به توکن‌های جدید تبدیل شده است. معاملات این توکن در صرافی بایننس با شرایط جدید از سر گرفته شده است. همچنین کمترین واحد معاملات آن از مقدار ۰.۰۰۰۰۰۱ به ۰.۰۰۱ تغییر یافته است.

بازار NFT بایننس مجموعه توکن‌های Big Bang for NFT را منتشر می‌کند.

 • جزییات: بازار NFT بایننس یک مجموعه از Mystery Boxهای جدید را عرضه می‌کند. این مجموعه شامل توکن‌های NFT پروژه‌های محبوب در شبکه بایننس اسمارت چین است. BunnyPark اولین Mystery Box از مجموعه Big Bang for NFT است عرضه می‌شود. هدف از این مجموعه گردهم آوردن پلتفرم‌های مختلف با توکن‌های NFT است که هریک داستانی مجزا داشته باشند.
 •  BunnyPark Mystery Box collection شامل سه مجموعه توکن NFT است که در هر مجموعه خرگوش‌های بامزه‌ای در حال رانندگی هستند. این سه مجموعه عبارتند از ماشین‌های لوکس، ماشین‌های لوکس فانتزی و توکن‌های محدود  Majestic BunnyPark King NFT.  در مجموع ۱۰،۰۰۰ جعبه وجود دارد که به خریداران به صورت تصادفی یکی از آنها اهدا می‌شود. برای خرید این توکن‌ها به این صفحه مراجعه نمایید.

اطلاعیه صرافی‌های ایرانی

کاربران ایرانی می‌توانند با ثبت‌نام در صرافی ارز پایا ۵۰ هزار توکن شیبا (SHIB) دریافت نمایند.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقه ترید توکن NEAR را با ۴۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: کوکوین به مناسبت لیست کردن توکن NEAR در این صرافی مسابقه ترید این رمز ارز را با ۴۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند. این مسابقه تا تاریخ ۲۵ تیر ماه ادامه خواهد داشت. در طرح اول این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها رتبه‌بندی خواهند شد. شرط لازم برای شرکت در این مسابقه این است که حجم معاملات کاربر حداقل ۲۰۰ NEAR باشد.
 • نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۱۳۰۰، ۱۱۰۰ و ۱۰۰۰ دلار توکن NEAR جایزه دریافت می‌کنند. نفرات چهارم الی هشتم هرکدام معادل ۸۰۰ دلار و نفرات یازدهم الی بیستم هرکدام معادل ۶۰۰ دلار توکن NEAR جایزه دریافت می‌کنند. شرکت‌کنندگان بر اساس نسبت حجم معاملات آنها به مجموع حجم معاملات شرکت‌کنندگان واجد شرایط، از استخر جایزه NEAR به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه دریافت می‌کنند. همچنین اگر مجموع حجم معاملات کاربران از ۲،۰۰۰،۰۰۰ توکن NEAR بیشتر باشد به ارزش این جوایز اضافه خواهد شد. بازارهای این مسابقه عبارتند از : NEAR/USDT, NEAR/BTC.
 • در طرح دوم این کمپین از بین کاربرانی که بیش از ۱۰۰ توکن NEAR به این صرافی واریز کرده باشند و حجم معاملات آنها از ۱۰۰ NEAR بیشتر باشد قرعه‌کشی انجام شده و به ۱۰۰ نفر از آنها هرکدام معادل ۵۰ دلار از این توکن هدیه داده می‌شود.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی پولونیکس

صرافی پولونیکس مسابقه ترید توکن POL را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۴ تیر ادامه خواهد داشت. در طرح اول این برنامه به کاربرانی که حداقل ۶۰۰ توکن POL به صرافی پولونیکس واریز کرده باشند ۱۰ USDT پاداش داده خواهد شد. اولویت با کسانی است که زودتر در این برنامه شرکت کنند. در طرح دوم این کمپین کاربرانی که حداقل حجم معاملات آنها در بازار POL/USDT معادل ۳۰۰USDT باشد به عنوان کاربر موثر شناخته خواهند شد. تمام جوایز این برنامه به نسبت حجم معاملات کاربر به مجموع حجم معاملات شرکت‌کنندگان بین آنان توزیع می‌شود. اگر تعداد کاربران موثر کمتر از ۲۰۰ نفر باشد استخر جایزه به ارزش ۸۰۰۰ دلار و اگر تعداد کاربران از ۱۰۰۰ نفر کمتر باشد استخر جایزه به ارزش ۱۲۰۰۰ دلار در نظر گرفته می‌شود. اگر تعداد کاربران موثر از ۱۰۰۰ نفر بیشتر باشد استخر جایزه ۲۷۰۰۰ دلاری برای این کاربران در نظر گرفته خواهد شد. کاربران سطوح Plus Silver و بالاتر اجازه شرکت در این کمپین را نخواهند داشت. همچنین این مسابقه برای کاربران مناطق تحت تحریم این صرافی مانند ایران،آمریکا، کوبا، پورتو ریکو و… در دسترس نخواهد بود.

صرافی پولونیکس به کاربران جدید معاملات آتی خود مجموعا ۱۰،۰۰۰USDT هدیه می‌دهد.

 • جزییات: این برنامه تا تاریخ ۲۵ تیر ماه ادامه خواهد داشت. در این مدت کاربرانی که حداقل ۳۰۰USDT به بازار آتی این صرافی واریز کنند و حداقل حجم معاملات آنها در بازارهای Futures معادل ۳۰۰۰USDT باشد مشمول دریافت ۲۰ دلار از استخر پاداش به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار خواهند بود. این کمپین برای کاربران مناطق تحت تحریم مانند آمریکا، ایران، کوبا، پورتو ریکو و … در دسترس نخواهد بود.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه ترید توکن BSCS را با ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۵ تیر ماه ادامه خواهد داشت. در این مسابقه کاربران بر اساس حجم خریدهای آنها در بازارهای BSCS/USDT و BSCS/ETH رتبه‌بندی خواهند شد. نفرات اول تا پنجم به ترتیب هر کدام معادل ۱۰۰۰، ۸۰۰، ۶۵۰، ۴۵۰، ۳۵۰ دلار توکن BSCS جایزه دریافت می‌کنند. نفرات ششم الی صدم به نسبت حجم خریدهایشان در بازارهای ذکر شده از استخر جایزه BSCS به ارزش ۴۷۵۰ دلار پاداش دریافت می‌کنند. کاربران می‌بایست در طول مدت این مسابقه حداقل ۴۹۵۰ توکن BSCS خریداری کنند. همچنین کاربرانی که در این مدت در صرافی گیت ثبت‌نام کنند معادل ۵ دلار از این توکن دریافت می‌کنند. اولویت با کاربرانی است که زودتر اقدام کنند. علاوه بر آن پاداش‌هایی برای کاربران فعال در توییتر و تلگرام این صرافی در نظر گرفته شده است.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن PNG در سرویس HOLD&EARN به مدت ۷ روز، تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه دریافت نمایند.

صرافی‌های غیر متمرکز

صرافی سوشی‌سواپ به پروتکل هارمونی اضافه شد. کاربران از این پس قادر خواهند بود توکن‌های شبکه‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین را به پروتکل هارمونی منتقل کنند.

پس از آنکه یک هکر کلاه‌سفید به مشکل امنیتی شبکه تورچین پی برد این شبکه موقتا غیر فعال شده است. توسعه‌دهندگان تورچین اعلام کردند مراحل آزمایشی به دلیل آنکه شبکه آزمایشی به اندازه کافی کاربردی نبوده است همچنان ادامه دارد. همچنین روتر قدیمی این شبکه با USDT سازگار نبوده است. انتظار می‌رود این شبکه تا ۲۴ ساعت دیگر فعال شود.

صرافی پنکیک سواپ پروتکل TitanSwap را به لیست استخرهای خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن CAKE، توکن TITAN به دست آورند. همچنین فارم TITAN-BUSD در این صرافی راه‌اندازی شده است.

صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ برنامه مزایده PancakeSwap Farm را برای توسعه‌دهندگان پروژه‌های زنجیره BSC اجرا می‌کند. توسعه‌دهندگان پروژه‌های این شبکه که قصد دارند برای توکن‌های خود نقدینگی کافی جذب کنند می‌توانند فرم درخواست خود را به این مزایده ارسال نمایند. تنها پروژه‌هایی که قبلا در لیست سفید قرار گرفته‌اند می‌توانند در این برنامه شرکت کنند. توسعه‌دهندگانی که قبلا برای فارم یا شرکت در استخرهای این صرافی درخواست ارسال کرده‌اند این فرم را تکمیل کنند و کسانیکه برای بار اول است قصد استفاده از این سرویس را دارند می‌بایست این فرم را تکمیل نمایند.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینسایر سرویس‌هابازارهای حذف شده
بایننسCAKE/BRL, DOT/AUD, GRT/TRY و ICP/RUBBOND, MLN, POLSAAVE,ANKR,BTT,CHR,COMP, CRV, DODO, ERN, FOR, FTM, FXS, HNT, KEEP, KLAY, LPT, MANA, MIR, NU, OMG, PERP, RSR, SC, SUSHI, YFI و YFII
به سرویس Flexible Savings
————————
GRT به سرویس Staking اضافه شد.
OST/ETH, RCN/BTC, WPR/BTC
کوکوینOOE
NEAR
 OOE/USDT
NEAR/USDT
NEAR/BTC
واریز و برداشت BSV به حالت تعلیق درآمده است
Crypto.comDAI و PAXG به سرویس Crypto Credit اضافه شدند.
گیتBYNBYN/USDT
پولونیکسPOLPOL/USDT
ارز پایاSHIBبازار ریالی
بیتستانUSDT (TRC20)
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی ها

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا