اخبار خارجی

حجم معاملات بایننس با افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود رسید!

با پامپ قیمت بیت کوین به ۹۳۰۰ دلار حجم معاملات در صرافی بایننس به بالاترین حد خود رسید.

در حالی که قیمت بیت کوین در تاریخ ۳۰ آوریل یا ۱۱ اردیبهشت به ۹۳۰۰ دلار رسید، CZ مدیرعامل صرافی بایننس اعلام کرد که این صرافی طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۱ میلیارد دلار حجم معاملات دست یافته است. این آمار بیشترین میزان معاملات در این صرافی برتر محسوب می شود.

طبق پست توییتر CZ آخرین بار در سال ۲۰۱۸ معاملات صرافی بایننس به ۱۱ میلیارد دلار نزدیک شده بود. امروز این صرافی به رکورد جدیدی در حجم معاملات خود دست یافته است.

رویکرد صعودی و گاوی جامعه کریپتو

معامله کنندگان کریپتو به این رکورد جدید واکنش مثبت نشان دادند. برخی معتقدند میزان حجم معاملات حتی در روزهای آینده نیز افزایش می یابد.

برخی از صرافی ها طی افزایش شدید قیمت بیت کوین با مشکلاتی مواجه شده اند. به طوری صرافی کوین بیس با خرابی موقتی مواجه شد و برای مدتی از کار افتاد.

این اتفاق برای دیگر صرافی ها نیز طی روندهای پیشین بیت کوین پیش آمده بود. با کاهش قیمت بیت کوین تا ۳۸۰۰ دلار در ماه مارس صرافی بیتمکس برای ۱۵ دقیقه از دسترس خارج شد.

اما بایننس به خوبی توانسته است موقعیت خود را در میان صرافی های ارز دیجیتال تثبیت کند و عملکردهای خود را گسترش دهد.

هاوینگ بیت کوین کمتر از ۲ هفته دیگر رخ می دهد و این امر عاملی برای افزایش قیمت بیت کوین شده است به طوری که قیمت این ارز دیجیتال برتر در حال حاضر به ۹۳۳۶ دلار رسیده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا