اخبار بیت کویناخبار عمومی

قدم محکم استارباکس برای پذیرش بیت کوین؛ به زودی با بیت کوین قهوه بخرید!

از زمان رونق ارزهای دیجیتالی، همه سرمایه گذاران و معامله گران منتظر روزی بوده اند که بتوانند قهوه خود را را در استارباکس با بیت کوین خریداری کنند. در حال حاضر،  این رویا با مشارکت جدید بین استار باکس، مایکروسافت و Intercontinental Exchange تحقق می‌یابد.

صرافی Intercontinrntal ، یکی از بزرگترین پلتفرم های بورس و صرافی در جهان، در ماه نوامبر شرکت جدیدی به نام Bakkt را راه اندازی خواهد کرد. این پروژه توسط راه حل های ابری مایکروسافت، استارباکس، گروه مشاوره بوستون و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌شود. هدف این پلتفرم ساخت یک اکوسیستم است که پتانسیل موجود ارزهای دیجیتالی در سراسر جهان را گسترش دهد. هدف اصلی آنها ارائه بیت کوین در سرمایه های مشترک، ETF ها و صندوق های بازنشستگی است که ارزهای دیجیتالی را به سرمایه گذاری های اصلی تبدیل می‌کند.

مدیر عامل شرکت Bakkt، کلی لوفلر اذعان دارد که:

Bakkt به عنوان یک میانبر مقیاس پذیر برای مشارکت سازمانی، بازرگانان و مصرف کنندگان در سرمایه گذاری های دیجیتال با ترویج بازده بیشتر، امنیت و کارکرد روزمره طراحی شده است. ما در حال همکاری برای ایجاد یک پلت فرم باز هستیم که به گشایش پتانسیل تحول دارایی های دیجیتال در بازارهای جهانی و تجارت کمک می کند.

با حمایت استارباکس و مایکروسافت، این شرکت معتقد است که آنها قادر خواهند بود در سیستم پرداخت انقلابی برپا کنند. آنها باور دارند که استارباکس تأثیر زیادی در تشویق مشتریان برای انتخاب پرداخت از طریق تلفن همراه به مثابه‌ی جایگزین کارت های اعتباری دارد. خدمات ابری مایکروسافت Azure توسط اکثر خرده فروشی هایی که از فاکتور به تجارت الکترونیک کار می‌کنند، استفاده می‌شود و این کار برای این پروژه مناسب است.

 ماری اسمیت، نایب رئیس مشارکتها و پرداخت ها بیان کرد:

به عنوان پرچم دار خرده فروشی، استارباکس نقش مهمی در توسعه برنامه های کاربردی، قابل اعتماد و تنظیم شده برای مصرف کنندگان جهت تبدیل دارایی های دیجیتالی خود به دلار برای استفاده در استارباکس بازی خواهد کرد.

این مشارکت می‌تواند به طور بالقوه موج جدیدی از بیت کوین را در فضای ارزهای دیجیتالی منجر شود و همچنین نوسانات زیاد بازار را تثبیت کند. این امر می‌تواند به عنوان یک امکان برای پرداخت روزانه در سراسر جهان، بیت کوین را به ارز پیش بینی شده توسط ساتوشی ناکاماتو نزدیک تر می‌کند. اگر چه این خبر تاثیر زیادی در دنیای کریپتو ایجاد کرده است، بسیاری از آنها شروع به پیش بینی کرده اند که آیا شبکه لایتنینگ  بیت کوین برای انجام معاملات مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ دیگران در مورد مدت زمانی که استارباکس برای شروع پرداخت بیت کوین در تمام فروشگاههای خود صرف خواهد کرد، تخمین های گوناگونی می‌زنند.

منبع
ambcrypto

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا