اخبار خارجی

به هاوینگ بیت کوین هنوز توجه کافی نشده است!

الکس ادلمن (Alex Adelman) مدیرعامل لولی (Lolli) اخیرا طی مصاحبه ای با جولیا چترلی از شبکه CNN بیان کرده است که هاوینگ آتی بیت کوین هنوز مورد توجه بسیاری قرار نگرفته است.

موارد کشف نشده

ادلمن بیان کرد که درصد اندکی از مردم بیت کوین در اختیار دارند و مردم هنوز نمی‌توانند نحوه عملکرد آن را متوجه شوند. تام لی از شرکت فاندسترت اخیرا پیش بینی کرد اگر تعداد کاربران بیت کوین دو برابر شود، قیمت آن می‌تواند ۴ برابر شود.

مهم تر از آن، سازمان ها و موسسات بزرگ هم چنان منتظرند تا عملکرد بیت کوین را مشاهده و بررسی کنند. بنابراین، بیت کوین هنوز تاثیر کامل ورود سازمان ها را مشاهده نکرده است.

هنگامی که با دوستان خود که در بخش سازمانی دارای صندوق های ریسک میلیارد دلاری هستند صحبت می‌کتم، آنها می‌گویند که هنوز منتظرند. به نظرم بیت کوین هنوز مورد توجه قرار نگرفته است.

در این خصوص، بزرگترین تفاوت بین این هاوینگ و ۲ هاوینگ قبلی این است که پس از حباب سال ۲۰۱۷، افراد بیشتری متوجه وجود بیت کوین شده اند.

قیمت بیت کوین تا کجا پیش می‌رود؟

طبق سخنان ادلمن، هاوینگ سال ۲۰۲۴ بیشتر می‌تواند تاثیرگذار باشد. هرچند هاوینگ امسال نیز پتانسیل افزایش قیمت بسیار زیادی دارد.

طبق گزارش های موجود، بعضی از گاوها پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین می‌تواند در سال جاری تا ۱۰۰،۰۰۰ دلار نیز افزایش یابد.

هم چنین افرادی وجود دارند که معتقدند هاوینگ پیش رو باعث روند نزولی قیمت بیت کوین خواهد شد.

اقدام جدید نهنگ ها

اوایل امروز مقدار ۱۴۳۵۵۳ بیت کوین بین دو کیف پول ناشناس و ثبت نشده جابه جا شد. با شکل گیری تقاطع طلایی یا گلدن کراس در نمودار بیت کوین حال تحللیگران معتقدند که علاقه به بیت کوین بیشتر شده است. حال ممکن است برخی از نهنگ ها قصد داشته باشند با فروش مقداری بیت کوین خود در این روند صعودی سود کسب کنند.

۴۸۴.۷ میلیون دلار بیت کوین به راحتی انتقال یافت. سهولت در ارسال مقادیر زیاد پول به صورت بیت کوین (و سایر ارزهای دیجیتال) با کارمزد اندک یکی از ویژگی های مهمی مورد علاقه طرفداران درباره این فناوری جدید است.

اوایل امروز، ۳ تراکنش بسیار بزرگ شناسایی شد که هر کدام شامل ۴۷,۸۵۲ بیت کوین بودند.

در عین حال، اطلاعات ارائه شده توسط Whale Alert نشان می‌دهد که این فقط یک تراکنش به حجم ۴۷،۸۵۲ بیت کوین بود که ارسال شده است.

زنجیره کلی تراکنش ها به شرح زیر است: بیترکس ۴۷،۸۵۲ بیت کوین (به ارزش ۴۸۴,۷۶۶,۸۳۹ دلار) به یک کیف پول ناشناس ارسال کرد. سپس این مقدار به کیف پول دیگری انتقال داده شد و سپس به بیترکس برگشت.

کاربران در قسمت کامنت ها نظرات خود را بیان کردند اما رایج ترین نظرات دامپ یا پامپ بیت کوین بوده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا