اخبار خارجی

اخراج نیمی از کارکنان Bitcoin.com قبل از هاوینگ بیت کوین کش!

دوران سختی پیش روی بیت کوین کش وجود دارد، زیرا Bitcoin.com در حال بازبینی و اصلاح تیم خود است. دقیقا ۵ روز قبل از هاوینگ بیت کوین کش، پلتفرم Bitcoin.com نیمی از کارکنان خود را اخراج کرده است.

اخراج نیمی از کارکنان Bitcoin.com

پیش بینی های بسیار زیادی در خصوص هاوینگ بیت کوین وجود دارد که اگر قیمت این ارز دیجیتال بازیابی نشود چه اتفاقی خواهد افتاد. در واقع، پس از فروش شدید ماه گذشته که تاثیر بسزایی بر بازار داشت، در تاریخ ۲۶ مارس سختی شبکه بیت کوین از ۱۶.۵۵ به ۱۳.۹۱ تنظیم شد.

هفته گذشته گزارش شد که بسیاری از ماینرها در صدد خروج از شبکه بیت کوین کش به منظور استخراج بیت کوین هستند. به نظر می‌رسد که خروج ماینرها از شبکه بیت کوین کش تاثیر بسیار بدی بر این ارز دیجیتال گذاشته است.

بازیابی قیمت بیت کوین کش بسیار مشابه با شرایط بیت کوین بوده است، اما خالقان و طرفداران این ارز دیجیتال نشانه های خوش بینانه و صعودی آن چنانی از خود نشان نمی‌دهند.

کاندور (Candor) شبکه حرفه ای در مسائل فناوری، فهرستی از شرکت هایی را تهیه کرده است که به دلیل شیوع ویروس کرونا فرایند استخدام کارکنان جدید را متوقف کرده اند یا به تعدیل نیرو پرداخته اند. طبق یافته های کاندور، Bitcoin.com نه تنها روند استخدام کارمندان جدید را متوقف کرده، بلکه نیمی از کارکنان خود را نیز اخراج کرده است. منابع موثق، صحت این عدد را تایید کرده اند.

کار کردن در زمان شیوع ویروس کرونا

این نکته قابل ذکر است که Bitcoin.com تنها شرکتی نیست که در حال کاهش هزینه های خود است. ظاهراً بیت فیوری (Bitfury) نیز به تعدیل نیروهای خود پرداخته است و ریپل نیز در حال حاضر روند استخدام کارمندان جدید را متوقف کرده است.

دوران سخت و حساس، اقدامات شدید و حساس را نیز در پی دارد. هرچند تعدیل نیرو در این سطح، نشانه خوبی برای یک شرکت نیست. بیت کوین کش ممکن است بزرگتر از Bitcoin.com و شخص راجر ور باشد. اما خروج ماینرها قبل از هاوینگ بیت کوین کش و اعلام چنین خبرهایی باعث می‌شود که آینده بیت کوین کش مقداری مبهم و نامشخص شود.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا