اخبار خارجی

قیمت بیت کوین بار دیگر مقاومت ۵۰،۰۰۰ دلار را آزمایش کرد + تحلیل تکنیکال

بیت کوین در تلاش است تا از سطح مقاومتی ۵۰,۰۰۰ دلار عبور کند. اگر قیمت بیت کوین به مدت طولانی کمتر از ۵۰,۰۰۰ دلار باقی بماند ممکن است شاهد ریزش شدیدی باشیم.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از newsbtc، بیت کو‌ین بخش زیادی از کاهش قیمت هفته گذشته خود را بازیابی کرده است و روز یک‌شنبه به بالاتر از ۵۰,۰۰۰ دلار رسید. این رشد قیمت دو روز پس از آن ثبت شد که شاخص S&P 500 در روز جمعه به بالاترین سطح خود نزدیک شد.

قیمت بیت کوین با سطح مقاومتی مواجه است

قیمت بیت کوین موج بازیابی را از سطح حمایتی ۴۷,۰۰۰ دلار آغاز کرد. قیمت این رمزارز توانست به بالاتر از سطوح مقاومتی ۴۸,۵۰۰ و ۴۹,۰۰۰ دلار برسد و حتی از سطح ۵۰,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته عبور کند.

هرچند، این روند صعودی به بالاتر از ۵۰,۸۰۰ دلار ادامه نیافت. بالاترین سطح قیمت نزدیک به ۵۰,۷۸۸ دلار ثبت شد و سپس کاهش قیمت شروع شد و به کمتر از سطح ۵۰,۰۰۰ دلار رسید. قیمت بیت کوین به کمتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰٪ در رشد اخیر قیمت از ناحیه ۴۶,۹۴۳ الی ۵۰,۷۸۸ دلار رسید.

علاوه بر این، شاهد کاهش قیمت به کمتر از کانال صعودی مهم با سطح حمایتی نزدیک به ۴۹,۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی بودیم. قیمت بیت کوین اکنون کمتر در حدود ۴۹,۰۰۰ دلار و پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

قیمت بیت کوین زیر سطح مقاومتی ۵۰,۰۰۰ دلار

اولین سطح مقاومتی نزدیک به ۴۹,۲۰۰ دلار است. اولین سطح مقاومتی مهم بر روی ۴۹,۵۰۰ دلار قرار دارد. سطح مقاومتی اصلی نیز نزدیک به ۵۰,۰۰۰ دلار است. عبور از قیمت ۵۰,۰۰۰ دلار می‌تواند شرایط را برای افزایش قیمت بیشتر فراهم کند. سطح مقاومتی مهم بعدی بر روی ۵۰,۸۰۰ دلار است و عبور از این سطح می‌تواند بیت کوین را به قیمت ۵۲,۰۰۰ دلار برساند.

کاهش قيمت بیشتر برای بيت کو‌ین

اگر بیت کوین نتواند از سطح مقاومتی ۵۰,۰۰۰ دلار عبور کند، ممکن است شاهد ریزش آن باشیم. سطح حمایتی اولیه بر روی ۴۸,۵۰۰ دلار قرار دارد.

اولین سطح حمایتی مهم نزدیک به ۴۸,۴۰۰ دلار است. این سطح نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸٪ در رشد اخیر از محدوده قیمت ۴۶,۹۴۳ الی ۵۰,۷۸۸ دلار است. عبور از سطح حمایتی ۴۸,۴۰۰ دلار می‌تواند قیمت بیت کوین را به سطح حمایتی ۴۷,۰۰۰ دلار برساند.

اندیکاتورهای تکنیکال

  • اندیکاتور MACD ساعتی: اندیکاتور MACD به تدریج در حال افزایش سرعت خود در محدوده نزولی است.
  • سطوح حمایتی مهم: ۴۸,۴۰۰ و ۴۷,۰۰۰ دلار.
  • سطوح مقاومتی مهم: ۴۹,۲۰۰، ۵۰,۰۰۰ و ۵۰,۸۰۰ دلار.
منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا