اخبار بیت کویناخبار عمومی

بیت کوین میتواند هم با ارزش ترین ارز موجود باشد و هم بی ارزش ترین!

بیت کوین می تواند در یک زمان هم خیلی با ارزش باشد و هم خیلی بی ارزش! این جمله از گفته های سرمایه دار بزرگ وال استریت، بیل میلر ، در مصاحبه با CNBC بود.

بیل میلر از افراد شناخته شده در وال استریت و بنیان گذار شرکت سرمایه گذاری Miller Value Partners است که مهمان شبکه CNBC بود و از بیت کوین به عنوان یک انقلاب تکنولوژیک، تجربه ای جالب و البته یک طرح پر نوسان سالانه یاد کرد. او گفت که بیت کوین در سال ۲۰۱۸ در پایین ترین قیمت خود یعنی ۳۲۰۰ دلار معامله شد و در سال جدید ۲۰۱۹ بالاتر از ۴۰۰۰ دلار رسید:

به نظر من بیت کوین این پتانسیل را دارد که هم بی ارزش ترین ارز موجود باشد و هم با ارزش ترین.

 

او در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که بیت کوین بعد از رسیدن به بالاترین مقدار خود در سال ۲۰۱۷ توانست چیزی حدود ۵۲ هفته در وضعیت خوبی به سر ببرد و این اتفاق در بازارهای سهام محدود به ۳ تا ۴ هفته بود.

او در صحبت هایش به نکته جالبی اشاره کرد و گفت که او علاقه زیادی دارد که در پورتفولیو خود (سبد سرمایه گذاری) ارز دیجیتال هم داشته باشد. او معتقد است ارتباط بازارها با هم می تواند متضاد باشد، برای مثال زمانیکه بازار سهام و اوراق قرضه نزولی است، بازار ارز دیجیتال صعودی است و بر عکس. این موضوع می تواند در میزان سودآوری یک سرمایه گذاری تاثیر گذار باشد:

می توانم بگویم من بیت کوین را بررسی میکنم و پیگیر آن هستم، اما نمی توانم بگویم عاشق و طرفدار بیت کوین هستم.

 

بیل میلر در سال ۲۰۱۷ که بیت کوین به بالاترین مقدار خود رسید، ۵۰ درصد از سرمایه صندوق شرکت خود را در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد و در سپتامبر ۲۰۱۸، با مدیریت سرمایه توانست مبلغی حدود ۲.۸۹ میلیارد دلار سود کند.

۶ ماه بعد او در رسانه ها اعتراف کرد که ۱ درصد از سرمایه شخصی خود را از سال ۲۰۱۴ تا کنون در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است.

او در انتهای صحبت هایش راجع به حباب های قیمتی در بازار ارز دیجیتال صحبت کرد و گفت به نظر او این حباب ها طبیعی است و باعث افزایش حجم بازار خواهد شد و ضرر زیادی ندارد.

منبع
cointelegraph

ساناز وفی

از بچگی گیمر بودم و دنیای بازی برام جذاب بود. بزرگتر که شدم با همون نگرش دنیای فانتزی، مهندس هوافضا شدم و همیشه دنبال کشف دنیاهای جدید بودم. بر خلاف خیلی از اهالی کریپتو، سال ۲۰۱۶ با اتریوم وارد دنیای بلاکچین شدم و یکی از اصلی‌ترین مباحث مورد علاقه من اکوسیستم اتریوم، اتریوم و لایه‌دوم‌ها ست.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا