اخبار خارجی

تحلیلگران: قیمت بیت کوین ممکن است در ماه آینده به ۵۰۰۰ دلار می رسد!

با در نظر گرفتن اینکه قیمت بیت کوین مدام وارد محدوده جدید مقاومتی می‌شود، پیش بینی ها در خصوص آن سریعا تغییر می‌کند. هرچه قیمت بیت کوین کمتر از ۴ هزار دلار بماند، احتمال ادامه روند نزولی آن بیشتر خواهد بود. هرچند بعضی از تحلیلگران معتقدند که قیمت بیت کوین می‌تواند در ماه های آتی از این سطح قیمت عبور کند.

بیت کوین در محدوده صعودی و بالاتر از فیبوناچی ۰.۵ قرار دارد

طی هفته گذشته، قیمت بیت کوین کمی بالاتر از ۳,۹۰۰ دلار بود. هرچند بیت کوین پس از ماه فوریه و رسیدن به قیمت ۴,۲۰۰ دلاری به جز مواقع بسیار کمی، نتوانست از این سطح قیمت عبور کند. قیمت بیت کوین چند ساعت قبل به ۳,۹۵۰ دلار رسید اما سریعا به ۳,۸۷۵ دلار برگشت. طی چند ساعت گذشته این ارز دیجیتال با نشان دادن روند صعودی، به قیمت ۳,۹۰۰ دلار برگشت.

یکی از معامله کنندگان با تجربه و تحلیلگران کریپتو برای پیش بینی نوسانات آتی بیت کوین، چندین نمودار آماده کرد. وی بیان کرد که بیت کوین در روند صعودی قرار دارد و نشانه های کافی از این موضوع را نشان داده است. نکته مهم و قابل ذکر این است که بیت کوین از تاریخ ۱۸ فوریه بالاتر از فیبوناچی ۰.۵ باقی مانده است.

نوسانات بازار الگوهای تکرار شونده ای نشان می‌دهد که به سمت پایین می‌باشند. سه مورد از کمترین قیمت های بیت کوین از ماه دسامبر که تا ۳۲۰۰ دلار کاهش داشته است نیز نکته مهمی است. کاهش قیمت بیت کوین در حدود ۳,۴۰۰، ۳,۶۵۰ و ۳,۸۰۰ دلار بوده است. سایر نشانه های صعودی شامل اندیکاتور MACD بالاتر از صفر و فشار قوی خرید در نمودار پول چایکین است.

اگر کف قیمت بیت کوین از ۳,۴۰۰ دلار عبور کند نشانه کاهش بیشتر قیمت این کوین است و طبق پیش بینی بسیاری افراد ممکن است تا ۳۰۰۰ دلار نیز برسد.

۵۰۰۰ دلار، سطح مهم روانی قیمت بیت کوین است

اگر قیمت این کوین بالاتر از سطح فیبوناچی ۰.۵ باقی بماند می‌تواند سریعا منجر به روند صعودی شود که باعث رسیدن قیمت به ۵ هزار دلار می‌شود. درست همانند کانال قیمت ۴ هزار دلاری، کانال ۵ هزار دلار نیز سطح مقاومتی روانی مهمی خواهد بود. معامله کنندگان بازیابی بلند مدت تر و احتمالا تا پایان سال ۲۰۱۹ را پیش بینی کرده اند. با استفاده از سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸، قیمت بیت کوین علاوه بر رسیدن به ۵ هزار دلار، احتمال سقوط به کمتر از ۱۵۰۰ دلار را نیز دارد.

تا ماه اکتبر ۲۰۱۹ ممکن است روند صعودی، قیمت این ارز دیجیتال را از ۵ هزار دلار به زیر بکشد. در سال ۲۰۲۰، روند صعودی دیگری شروع می‌شود.

پیش بینی قیمت ها عمدتا بر اساس نوسانات قبلی بازار است و ممکن است رخ ندهد. این پیش بینی ها از پیش بینی های تحلیلگران کریپتو گرفته شده است و ممکن است به وقوع نپیوندد.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا