اخبار بیت کویناخبار عمومی

تحلیلگران: احتمال افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ هم بسیار کم است!

گزارش ها حاکی از آن است که تحلیلگران مختلف چینی معتقدند بیت کوین، ارز دیجیتال شماره یک بازار، ممکن است که در سال جاری به روند صعودی برنگردد. پس از گذراندن یک سال روند نزولی که منجر به افت قیمت بیت کوین از ۲۰ هزار دلار به ۳۲۰۰ دلار شد، ممکن است که این ارز دیجیتال هم چنان برای بازیابی و برگشتن به روند صعودی آماده نباشد.

طبق گزارش خبرگزاری داخلی پکن نیوز، هنگامی که صحبت از آینده کوتاه مدت ارز دیجیتال می‌شود تحلیلگران چینی با احتیاط نظرات خود را بیان می‌کنند زیرا معتقدند به احتمال زیاد بازار در سال جاری شاهد بازگشت و روند صعودی بزرگی نخواهد بود.

سان هانگ تحلیلگر ارشد توکن کلاب مدعی شد که در کوتاه مدت به دلیل نامتوازن بودن عرضه و تقاضا، شاهد روند صعودی بازار خواهیم بود. هانگ افزود حتی اگر قیمت بیت کوین افزایش یابد،‌ این اتفاق در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ رخ خواهد داد.

هانگ در خصوص این موضوع که آیا سرمایه گذاران در سال جاری باید پول خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند یا خیر بیان کرد که به خود سرمایه گذاران بستگی دارد. اگر سرمایه گذاران به دنبال حفظ ۳ الی ۵ ساله بیت کوین می‌باشند، خرید آن در زمان افت قیمت سال ۲۰۱۹ منطقی است.

اگر به دنبال سرمایه گذاری کوتاه مدت تری هستند باید مراقب باشند زیرا بیت کوین به دلیل محدودیت های فناوری بلاک چین در ۱۲ ماه آتی بعید است که عملکردی بهتر از سایر ارزهای دیجیتال داشته باشد. وی در خصوص اینکه آیا بیت کوین به کف قیمت خود رسیده است خاطر نشان کرد که این نکته هنوز مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری 8BTC، هوانگ لیانگ یکی دیگر از تحلیلگران رویکردی متفاوت اتخاذ کرده است. وی بیان کرد:

در هر دو سطح اقتصاد کلان (نقدینگی در بازار کریپتو) و اقتصاد خرد (کند بودن پذیرش بلاک چین نسبت به انتظارات)، سال ۲۰۱۹ سالی برای روند اصلاحی چشمگیر بیت کوین نخواهد بود. وی افزود که در سال جاری قیمت بیت کوین حتی ممکن است با افت بیشتری مواجه شود.

شیائو لی یکی دیگر از تحلیلگران گفت که سال جاری را سالی می‌بیند که طی آن ارزهای دیجیتال به دنبال ارزش بقا می‌باشند و سالی نیست که قیمت دارایی های کریپتو روند سال ۲۰۱۷ را تکرار کنند، هرچند روندی بهتر از روند نزولی سال ۲۰۱۸ خواهند داشت. طبق گفته های وی، در سال ۲۰۱۹ می‌توان انتظار نوسان در بازار به همراه اصلاحیه های قوی بود. لی بیان کرد:

بهترین استراتژی سرمایه گذاری حفظ آرامش، تزریق مقدار نسبتا کمی سرمایه به بازار و پذیرش نوسان موجود است.

در زمان تهیه این خبر قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته ۰.۵ درصد کاهش داشته و به ۳۸۰۰ دلار رسیده است. شاخص دارایی های دیجیتال کریپتوکامپر (cryptocompare) نشان می‌دهد عملکرد بیت کوین بهتر از اکثر آلتکوین های برتر می‌باشد.

منبع
cryptoglobe

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا