اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

کاهش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال ادامه دارد!

قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر با کاهش روبرو شد و این بار بیت کوین به کانال ۹ هزار دلار وارد شده است. از تاریخ ۱۰ جولای بیت کوین با کاهش قیمت مواجه شد و حدود یک هفته است که این کاهش قیمت ها همچنان ادامه دارد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین با کاهش ۱۲ درصدی ۹,۴۳۱ دلار می باشد و اکثر آلتکوین ها کاهش قیمت زیادی را تجربه می کنند. اتریوم نیز با کاهش ۱۳ درصدی به زیر ۲۰۰ دلار رسید و حدود ۱۹۸ دلار می باشد.

قیمت ارهای دیجیتال

گاوها قدرت زیادی ندارند تا در برابر خرس ها مقاومت کنند و باعث افزایش قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال شوند. به نظر می رسد سخنرانی دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در مورد بیت کوین بر روی قیمت این کوین تاثیرگذار بوده است و دلیل این کاهش قیمت ها اقدامات آمریکا در برابر این کوین باشد.

ترامپ بیان کرد که بیت کوین پول واقعی نیست و از بیت کوین برای کارهای غیرقانونی و خرید و فروش مواد مخدر استفاده می شود. اما به نظر می رسد سیاستمداران آمریکایی هم خیلی اطلاعاتی از بیت کوین و ارزهای دیجیتال ندارند و حتی شناختی با کوین های خصوصی مونرو و زی کش ندارند.

اخیرا مجلس آمریکا با عرضه وایت پیپر فیسبوک به دنبال ایجاد قانون گذاری است تا این شبکه اجتماعی نتواند کوین خود را ایجاد کند. در حال حاضر دموکرات های مجلس آمریکا لایحه ای را تشکیل داده اند که اگر تایید شود به شرکت های فناوری بزرگ اجازه ایجاد ارز دیجیتال نمی دهد و امکان ورود به حوزه مالی را از آنها می گیرد. به نظر می رسد تمامی این اقدامات بر روی قیمت این ارز دیجیتال برتر تاثیرگذار بوده است.

منبع
میهن بلاکچین

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا