اخبار بیت کوین

🔴 قیمت بیت کوین از مرز ۱۲,۰۰۰ دلار گذشت (به همراه نمودار و تحلیل آلتکوین ها)

افزایش قیمت نجومی بیت کوین همچنان ادامه دارد زیرا قیمت این ارز دیجیتال به ۱۲ هزار دلار رسید. با این وجود جفت ارزهای بیت کوین با آلتکوین هایی نظیر اتر، XRP و لایت کوین در حال ضعیف تر شدن هستند زیرا ارز دیجیتال غالب تمام سرمایه ها را به خود جذب می کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۱۲,۵۸۰ دلار  می باشد. قیمت لحظه ای بیت کوین و آلتکوین ها را می توانید در صفحه قیمت ارز دیجیتال میهن بلاکچین مشاهده کنید.

روند بیت کوین ادامه دارد

بیت کوین بار دیگر در حال گسستن است. پس از اینکه این ارز دیجیتال چند روز پیش مرز ۱۰ هزرا دلار را شکست این کوین حالا بر روی سطح قیمتی ۱۲ هزار دلار معامله می شود. حجم معاملات ۲۴ ساعته این کوین ۲۶ میلیارد دلار می باشد در حالی که حجم معاملات هفتگی آن ۲۰ ملیارد دلار است.

آخرین باری که بیت کوین بر روی قیمت ۱۲۰۰۰ دلار معامله می شد اواخر ژانویه ۲۰۱۸ بود که پس از آن زمان بازار شروع به کاهش قیمت کرد. بازار خرسی بلند مدت باعث کاهش ارزش بازار شد.

روند فعلی بازار

اخیرا سلطه بیت کوین یا درصد ارز بازاری که به بیت کوین اختصاص دارد نسبت به دو سال گذشته افزایش یافته است.

طی روند گاوی پیشین، سلطه این ارز دیجیتال در دسامبر ۲۰۱۷ حدود ۶۹.۴۶ درصد بود. سپس این تسلط بر بازار کاهش یافت و به ۳۵.۱۱ دلار رسید زیرا آلتکوین ها ظهور چشمگیرانه ای در آن زمان داشتند.

در حال حاضر آلتکوین ها نسبت به بیت کوین کاهش سلطه داشته اند به طوری که بیشتر آلتکوین ها در ۲۴ ساعت گذشته یا کاهش قیمت داشته اند و یا با درصد افزایش کمی روبروه بوده اند.

اتریوم نیز نسبت به جفت ارز بیت کوین/ اتر کاهش نسبی داشته است به طوری که ۵.۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

عملکرد بیت کوین از آلتکوین ها بهتر است

بیشتر شدن سلطه بیت کوین نشان دهنده آن است که این ارز دیجیتال برتر نسبت به تمامی آلتکوین ها عملکرد بهتری داشته است.

طی ۶ ماه گذشته، در بین ۱۰ ارز دیجیتال صدر جدول تنها کوینی که نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری داشته است لایت کوین می باشد که نصف شدن جایزه ماینینگ آن نیز در راه است، ۳۴۰.۵ درصد نسبت به ۲۱۹.۹ درصد بیت کوین افزایش قیمت داشته است.

در بین ۱۰ ارز صدر جدول آنتولوژی و نئو نیز از بیت کوین عملکرد بهتری داشته اند به طوری که 455.2 و 252.0 درصد افزایش قیمت داشته اند.

فصل آلتکوین ها نزدیک است؟

طبق تاریخچه بازار ارزهای دیجیتال تا زمانی که قیمت بیت کوین به ثبات نرسد آلتکوین ها تغییر قیمت چندانی نخواهند داشت. طی روند صعودی ۲۰۱۷، آلتکوین ها به بیت کوین نزدیک بودند به طوری که لایت کوین و بیت کوین کش پس از بیت کوین در ماه دسامبر افزایش یافتند. اتریوم و XRP نیز در ماه ژانویه همین روند را داشتند.

از ۱ دسامبر که افزایش قیمت ها آغاز شد، لایت کوین از ۸۲.۷ به ۳۶۸.۷ دلار رسید که ۳۴۶ درصد افزایش قیمت داشت. بیت کوین کش نیز روندی مشابه داشت و از ۱۲۵۳ به ۳۹۹۲ دلار رسید.

اتریوم نیز از ۴۲۵ به ۱۴۱۷ دلار رشید که افزایش ۲۳۳ درصدی به همراه داشت. پ در آخر آنکه XRP از ۰.۲۲۴ به ۳.۲۹ دلار با افزایش ۱۳۶۹ درصدی روبرو شد.

با این حال بسیاری از تریدرهای حرفه ای ارزهای دیجیتال در مورد فرا رسیدن فصل آلتکوین ها در این روند صعودی شک دارند دیگران نیز آلتکوین های خود را به بیت کوین تغییر می دهند تا در انتظار روند دیگری از دستاورهای شگفت انگیز باشند.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا