اخبار خارجی

نظرسنجی از متخصصان: بیت کوین با افزایش ۸۴ درصدی مواجه خواهد شد!

طبق گفته چندین کارشناس فین تک و ارزهای دیجیتال و همچنین بن ریچی بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ با افزایش ۸۴ درصدی مواجه خواهد شد. این احتمال سرمایه داران بیت کوین و سرمایه گذارانی که دوست دارند قیمت بزرگترین ارز دیجیتال جهان را تا افزایش قیمت ۱۹ هزار دلاری سال ۲۰۱۷ مشاهده کنند امیدوار می کند.

بیت کوین چندین وقت است که در بازار نزولی قرار دارد و در حال حاضر قیمت آن کمتر از ۳,۵۰۰ دلار است. حملات خرسی و نزولی در اوایل ماه جاری نقاط حمایتی از بازار این ارز دیجیتال را شکست.

با این حال، طبق نظرسنجی سایت Finder.com.au که از این کارشناسان و متخصصان انجام شد، بازار بیت کوین از این بازار نزولی عبور خواهد کرد و به رکورد قیمت جدیدی خواهد رسید. این نظرسنجی همچنین بیان کرد به طور میانگین، متخصصان معتقدند که بیت کوین سال ۲۰۱۹ را با قیمت ۷ هزار دلار به پایان خواهد برد.

با این وجود، این مورد، خوش بینانه ترین پیش بینی از جانب هیات متخصصان نمی‌باشد. بن ریچی مدیرعامل شرکت مدیریت دیجیتال کپیتال از رکوردهای جدید قیمت بازار ارز دیجیتال حمایت کرد و گفت قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۹,۵۰۰ دلار خواهد رسید. در صورت وقوع این امر، شاهد افزایش باورنکردنی ۸۴ درصدی نسبت به قیمت فعلی بیت کوین خواهیم بود.

علی رغم نگرش بسیار خوش بینانه نسبت به قیمت این ارز دیجیتال، هنگامی که صحبت از آینده کلی بازار ارز دیجیتال در سال جاری شد، بن ریچی موضع محتاطانه گرفت. وی سال ۲۰۱۹ را سالی امن و پایدار پیش بینی کرد، در حالی که به این موضوع نیز اشاره کرد که ممکن است بازار هم چنان شاهد سرمایه گذاران سازمانی زیادی نباشد.

وی در ادامه صحبت هایش اذعان داشت معتقد نیست که بازار ارز دیجیتال در برابر شوک های خارجی مصون باشد و نمی‌توان از تاثیر بازارهای سنتی بر بازار پرنوسان ارز دیجیتال چشم پوشی کرد.

هیات متخصصان و کارشناسان پس از این سخنان بیان کرد که بیش از ۶ درصد استرالیایی ها در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند و بیت کوین نیز محبوب ترین ارز دیجیتال بین این سرمایه گذاران است.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا