مبتدی مقالات عمومی

بیت‌هامب و مشارکت جدید آن؛ گامی در رسیدن به تخصص فینتک!

مشارکت‌ها در فضای ارز دیجیتال زیاد مشاهده می‌شوند. یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال کره جنوبی هم شروع به مشارکت جدیدی کرده است. بیت‌هامب (Bithumb) صرافی بزرگ کره جنوبی اخیرا مشارکتی را با پلتفرم سنگاپوری بیتمکس (BitMax) شروع کرده است و این دو پلتفرم سعی دارند که مشترکا به توسعه محصولات و خدمات جدید بپردازند.

کارکنان بیتمکس را کارشناسان قبلی مورگان استنلی، دویچه بانک و جمینی تشکیل می‌دهند

بنا بر پست وبلاگی که در ۱۷ فوریه توسط بیت‌هامب بیرون داده شد، بیت‌هامب و بیتمکس تفاهم نامه‌ای را با یکدیگر امضا کرده‌اند و به موجب آن، این دو شرکت می‌خواهند در ساخت خدمات جدید با همدیگر مشارکت کنند و رقابت خود را در بازار جهانی تقویت کنند. این دو شرکت قصد دارند در توسعه بلاک چین و فناوری‌های مرتبط با کریپتو و زیرساخت آن با همدیگر همکاری کنند.

بیت‌هامب در اعلامیه خود تاکید کرده که تیم بنیان‌گذار بیتمکس متشکل از کارشناسان ترید وال‌ استریت و کهنه‌کاران ترید کریپتو است. بیتمکس دارای کارشناسانی از سازمان‌های مالی برجسته جهانی مانند مورگان استنلی (Morgan Stanley) و بلومبرگ (Bloomberg) است.

امید بیت‌هامب به نقدینگی بالای بیتمکس

بیت‌هامب

بیت‌هامب با این مشارکت جدید امیدوار است که فوت و فن فینتک (fintech) را از وال‌استریت بگیرد. در تفاهم نامه نیز اشاره شده که بیت‌هامب با قابلیت‌هایی در ساخت زیرساخت و توسعه در صنایع مرتبط مجهز خواهد شد. بیت‌هامب همچنین خاطر نشان کرده است که بیتمکس یکی از ده بازیگر برجسته جهانی در زمینه نقدینگی ارز دیجیتال است. نقدینگی به سطحی از سهولت اشاره دارد که در آن یک دارایی را می‌توان خرید و یا فروخت.

این صرافی واقع در کره جنوبی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال است و از مارس ۲۰۱۹ تا کنون از سه هک برجسته رنج برده است. این صرافی در اواسط ژانویه ۲۰۲۰ اعلام کرد که به مالیات ۶۹ میلیون دلاری وضع شده از جانب حکومت کره جنوبی اعتراض قانونی خواهد کرد.

نظر شما چیست؟ این مشارکت چه منافعی برای فضای بلاک چین و کریپتو خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا