اخبار خارجی

با راه‌اندازی IEO‌ بایننس، قیمت بایننس کوین (BNB) می‌تواند به ۱۹ دلار برسد!

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس به احتمال جذب سرمایه IEO جدیدی از طریق بایننس لانچ پد (Binance Launchpad) اشاراتی کرد. ژائو این اظهارنظر را از طریق توییت اخیر خود بیان کرد و گفت تیم بایننس در حال بررسی چند پروژه قوی است و تصمیم گیری در خصوص آنکه کدام یک به عنوان پلتفرم IEO انتخاب می‌شود به زودی اعلام خواهد شد. ژائو در توییت خود نوشت:

در این یک شنبه زیبا، تیم ما و من چند کاندیدای پروژه بعدی لانچ پد را بررسی کردیم. مدت زیادی از آخرین پروژه لانچ پد می‌گذرد اما چیزهای خوب ارزش انتظار را دارند. به زودی پروژه بعدی اعلام خواهد شد.

با اعلام این خبر، قیمت بایننس کوین می‌تواند به ۱۹ دلار برسد

آخرین جذب سرمایه IEO در بایننس لانچ پد، کارتسی (CTSI) بود که در تاریخ ۲۲ آوریل سال جاری انجام شد. لازم به ذکر است که رویدادهای IEO در بایننس لانچ پد فقط بایننس کوین (BNB) را به عنوان ارز دیجیتال می‌پذیرند.

این موضوع بدان معنا است که سرمایه گذاران نهایی IEO به زودی انباشت بایننس کو‌ین را آغاز خواهند کرد تا بتوانند تیکت های این رویداد را به دست آورند. به علاوه، معامله کنندگانی که بر اساس این رویداد مهم ارز دیجیتال به معامله می‌پردازند، BNB های خود را در وضعیت های خرید استقراضی قرار می‌دهند.

قیمت بایننس کوین
قیمت بایننس کوین

با بررسی نمودار روزانه قیمت بایننس کوین، نکات زیر را می‌توان مشاهده کرد.

  • حجم معاملات در روند صعودی قرار داد و نشان می‌دهد که خرید بایننس کو‌ین شروع شده است.
  • بلافاصله پس از توییت ژائو، روند قیمت بایننس کوین برعکس شد و تا ۱۷.۹۸ دلار افزایش یافت.
  • اندیکاتور روزانه MACD روند صعودی اندکی را بالاتر از خط مبنا نشان می‌دهد.
  • اندیکاتور MFI صعودی شده و به ۶۰ رسیده است.
  • قیمت کنونی بایننس کوین بر روی ۱۷.۸۴ دلار و بالاتر از میانگین های متحرک ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه قرار دارد، در نتیجه شرایط صعودی را نشان می‌دهد.
  • قیمت ۱۹ دلار، رکورد کوتاه مدت بایننس کو‌ین به دلیل سومین سالگرد بایننس و سوزاندن اخیر کوین ها است.
  • بایننس کوین می‌تواند روند مناسبی به دست آورد تا در بحبوحه IEO جدید به قمیت ۱۹ دلار برسد.

بر اساس تمام تحلیل های تکنیکال بایننس کوین، به معامله کنندگان و سرمایه گذاران توصیه می‌شود تا سفارش های استاپ لاس مناسب و مطابق با شرایط برقرار کرده تا از سرمایه خود محافظت کنند. به علاوه، توصیه می‌شود به نوسان ناگهانی قیمت بیت کوین توجه شود، زیرا بیت کوین تمایل به تعیین روند کلی بازار ارزهای دیجیتال دارد.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا