اخبار خارجی

موسس کاردانو: وال استریت، بازار ارزهای دیجیتال را دگرگون خواهد کرد!

چارلز هاسکینسون ، بنیان‌گذار آلتوکین معروف کاردانو، در توییت آخر خود نوشته که وال استریت قصد دارد وارد بازار کریپتوکارنسی شود و این حرکت مارکت را متحول خواهد کرد. توییت او این بود:

میتوان گفت وجود مسائل قانون گذاری در دنیای کریپتوکارنسی باعث نوسانات زیادی در دنیای کریپتو خواهد شد. اما با حضور وال استریت در این صنعت، همگی شاهد تحولی عظیم در بازار خواهیم بود و تریلیون‌ها دلار به این بخش تزریق خواهد شد.

کاردانو در حال حاضر در رتبه ۱۸ام کوین‌ مارکت کپ قرار دارد و روزانه حجم معاملات آن چیزی حدود ۳.۵ میلیارد دلار است. چارلز هاسکینسون قبل از کاردانو، یکی از بنیان گذاران اتریوم و از کارآفرینان موفق شرکت IOHK هم محسوب می‌شود. او در جواب یکی از افرادی که زیر پست او کامنت گذاشته بود که بیت کوین چه استفاده‌ای دارد، پاسخ داد: ساختن یک دنیای جدید!

تلفیق وال استریت و بازار ارزهای دیجیتال قطعا باعث هجوم سرمایه داران با پتانسیل بالا خواهد شد. با حضور  این سرمایه‌گذاران و رشد بازار کریپتو، اقشار دیگر جامعه هم به این سمت کشش پیدا می‌کنند و این خود باعث هجوم موج جدیدی خواهد شد. اما این موضوع در حال حاضر شاید فقط کمی از فشار روانی بازار را کاهش دهد، چرا که امروز در تاریخ ۳ تیر، بیت کوین به زیر ۶۰۰۰ هزار دلار رسید و این قیمت کمترین مقدار این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ بوده است.

نظر شما چیست؟ آیا بازار ارزهای دیجیتال به مسیر نزولی خود ادامه خواهد داد؟

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا