اخبار خارجی

خالق کاردانو: کریپتو توقف‌ناپذیر است؛ بیت کوین به ۱۰۰.۰۰۰ دلار می‌رسد!

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) از اعضای سابق تیم اتریوم است که پس از جدایی از این تیم، کاردانو را پدید آورد. خالق کاردانو گفت انتظار دارد قیمت بیت کوین دوباره به بالای ۱۰.۰۰۰ دلار رسیده و در آینده به قیمت ۱۰۰.۰۰۰ دلار برسد.

هاسکینسون طی توییتی در تاریخ ۲۲ نوامبر، با تاکید به جامعه ارزهای دیجیتال گفت که بیت کوین چیزی بیش از حدس و گمان، انداختن تقصیر آخرین کاهش قیمت‌ها به گردن رسانه‌ها و دست کاری بازار است.

یک حرکت جهانی

به دلیل اینکه در مورد بیت کوین مسائلی بیش از حرکت قیمت وجود دارد، هاسکینسون انتظار دارد بزرگترین ارز دیجیتال جهان در آینده منفعت بیشتری به خود جذب کند. او گفت:

آیا قیمت بیت کوین در حال پایین رفتن است؟ همه به یاد داشته باشید، بعد از FUD ترید و دست کاری خبری از بین خواهد رفت؛ در آن صورت، ما هنوز یک حرکت جهانی داریم که قرار است دنیا را تغییر دهد. ما دوباره بیت کوین به ارزش ۱۰.۰۰۰ دلار را خواهیم دید از قیمت ۱۰۰.۰۰۰ دلار استقبال خواهیم کرد. کریپتو توقف ناپذیر است. کریپتو آینده است.

اقدام قیمت اخیر بیت کوین

همانطور که کوین تلگراف (Coin Telegraph) گزارش کرد، دیروز بیت کوین و آلتکوین‌ها کاهش قیمت چشمگیری به خود دیدند. به طور دقیق‌تر، قیمت بیت کوین به زیر ۷۰۰۰ دلار رسید و سپس با افزایشی جزئی، در حدود ۷۰۰۰ دلار ثابت شد.

با این وجود، همانطور که تحلیل بازار کوین تلگراف اشاره کرد، تسلط بیت کوین در این هفته تا ۶۹٪ افزایش دارد؛ یعنی بیت کوین یک بار دیگر با وجود روند نزولی حاکم بر بازار در این هفته، نسبت به ارزهای دیجیتال دیگر عملکرد بهتری داشت.

مدت کوتاهی بعد از سقوط قیمت بیت کوین، حجم روزانه بازارهای آتی بیت کوین در پلتفرم بکت (Bakkt) یک رکورد افزایشی جدید ثبت کرد؛ این رکورد نشان‌دهنده افزایش علاقه به سرمایه گذاری در نوسانات جدید است.

در ماه اکتبر، هاسکینسون همچنین این نظر را بیان کرد که اگر بیت کوین شکست بخورد، تمام صنعت ارزهای دیجیتال می‌تواند شکست بخورد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا