اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

بزرگترین آپدیت شبکه کاردانو بزودی اتفاق خواهد افتاد!

علی رغم کاهش های شدید قیمت در حوزه ارز دیجیتال، پروژه هایی در صنعت وجود دارند که سعی می کنند با توسعه های جدید رو به جلو حرکت کنند. این پروژه ها به قیمت اهمیت نمی دهند و بر روی اهداف خود متمرکزند و پروژه های خود را به سرانجام می رسانند. یکی از این پروژه ها که با رشد چشمگیر و توسعه های اخیر خود باعث تعجب همگان شده است کاردانو می‌باشد. اخیرا این پروژه با عرضه دو ابزار قرارداد هوشمند جدید که برای صنعت فناوری مالی یک جهش بالقوه محسوب می‌شود، سر زبان ها افتاده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

این ابزارها به نام های پلوتوس (Plutus) و مارلو (Marlowe) پتانسیل این را دارند که اسم کاردانو را به عنوان پیشرو در توسعه قراردادهای هوشمند در صنعت فناوری مالی برجسته کنند. هم چنین بروز رسانی نسخه ۱.۴ کاردانو بر روی شبکه آزمایشی قرار دارد و اوضاع خوب پیش می‌رود.

چارلز هاسکینسون مدیرعامل و موسس شرکت IOHK که در زمینه تحقیق و توسعه بلاک چین فعالیت دارد، تاریخ عرضه نسخه ۱.۴ کاردانو را اعلام کرد و گفت:

پس از ۷ تاریخ عرضه احتمالی و اقدامات کنترل کیفیت بسیار زیاد، مفتخرم اعلام کنم که تاریخ عرضه کاردانو نسخه ۱.۴ در ۱۴ دسامبر می‌باشد. کاربران دیدالوس (Daedalus)، هفته آینده اعلان بروزرسانی داخل برنامه ای را دریافت خواهند کرد. از همگی برای صبر و پشتیبانیشان متشکریم.

کاردانواین آپدیت، مهم ترین بروز رسانی اکوسیستم کاردانو تاکنون خواهد بود. این بروز رسانی شامل اصلاحیات کدبیس و افزایش حجم ذخیره سازی در بلاکچین آن بوده و برای پروژه شلی (Shelly) بسیار حیاتی خواهد بود. این پروژه کاردانو را به شبکه کاملا غیرمتمرکز و خودکار تغییر خواهد داد.

بروز رسانی نسخه ۱.۴ در زمان نابسامانی دنیای ارز دیجیتال عرضه می‌شود‌. در این دوره پروژه های بسیاری نتوانستند وعده های خود را تحقق بخشند.

کاردانو بر انتقادات و مشکلات داخلی غلبه می کند

کاردانو در گذشته درباره فرآیند ‌بازبینی کند و عدم توسعه خود دستخوش انتقادات و موشکافی های بسیار زیادی قرار گرفته است. جمع بندی کل مباحث این است که سرعت تغییرات سایر پروژه ها بیشتر بوده و مزیت های رقابتی بیشتری دارند.

هرچند این موضوع برای شرایط فعلی اکوسیستم ارز دیجیتال صادق نیست. افراد بسیار کمی از بلاک‌ چین ها و برنامه های غیرمتمرکز استفاده می‌کنند زیرا عرضه عجولانه این برنامه ها، کند بودن و مقیاس پذیری سخت آن ها را به دنبال داشته است.

این فناوری هم چنان در روزهای اولیه خود قرار دارد و بدین ترتیب به نظر می‌رسد که کاردانو از انتخاب رویکرد کند ولی صحیح خود، تصمیم درستی گرفته است. مهم این نیست که کدام پروژه زودتر از بقیه عرضه شده است، بلکه مهم این است که اقدامات خود را به طور صحیح انجام دهد.

کاردانو مشکلات خود را با مایکل پارسونز رییس هیئت مدیره پیشین خود که استعفا داد برطرف کرده و این موضوع، تاثیر منفی بر توسعه پروژه نداشته است.

به طور کلی آینده این ارز دیجیتال روشن است. اگرچه کاردانو اولین بلاک چین نیست که به قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز می‌پردازد، اما بلاکچین آنها یکی از قویترین بنیان ها و زیرساخت های موجود را دارد. اکنون با وجود بروز رسانی ها و توسعه های مهمی که در راهند، می‌توانیم منتظر اخبار بیشتری از جانب IOHK و بلاک چین کاردانو باشیم.

منبع
investinblockchain

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا