اخبار خارجی

مدیرعامل بایننس تایید کرد؛ استخر ماینینگ بایننس به زودی عرضه می شود

بایننس با مجموعه جدیدی از محصولات مالی در حال گسترش فعالیت های خود در سراسر جهان است. این شرکت در حال برنامه ریزی است تا در آینده نزدیک استخر ماینینگ بایننس را عرضه کند تا کاربران روش های جدیدی برای مشارکت و حضور در صنعت ارز دیجیتال در اختیار داشته باشند.

عرضه استخر ماینینگ جدید توسط بایننس

طبق توییت اخیر چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس، این صرافی در صدد ارائه استخر ماینینگ است. این استخر، بخشی از مجموعه محصولات مالی هستند که استیکینگ، سودآوری، پس انداز و وام دهی را ارائه می‌دهند.

ژائو تصویری در توییتر به اشتراک گذاشت که اولین پخش زنده استخر ماینینگ بایننس را نشان می‌داد.

بایننس یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا به تعداد کاربران بیشتری دست یابد. ژائو در این خصوص توییت کرد:

بله، استخر ماینینگ بایننس به زودی عرضه خواهد شد. محصولی جدید از مجموعه محصولات مالی که توسط بایننس ارائه می‌شوند و شامل استیکینگ، سودآوری، پس انداز و وام دهی.

 

صرافی ارز دیجیتال بایننس در حال حاضر بر روی ارائه مجموعه بزرگتری از خدمات و سرویس ها به کاربران بازار ارز دیجیتال کار می‌کند. کاربران می‌توانند سرمایه خود را واریز کنند و از ارزهای دیجیتال خود، سود کسب کنند. بعضی از ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده عبارتند از بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و اتریوم کلاسیک.

به علاوه، از استیبل کوین ها نیز پشتیبانی می‌شود. تتر (USDT) و BUSD نیز توسط کاربران برای کسب سود از سرمایه خود مورد استفاده قرار می‌گیرد. استیبل کوین BUSD معمولا نرخ سود بهتری نسبت به USDT ارائه می‌دهد تا استفاده از این استیبل کوین نزد کاربران بایننس افزایش یابد.

این محصولات را می‌توان با راهکارهای استیکینگ موجود در صرافی بایننس ترکیب کرد. کاربران می‌توانند آلتکوین های خود را سپرده گذاری کنند و تنها با چند کلیک در شبکه های مورد نظر خود شرکت کنند. استیکینگ بر اساس سرمایه ای که کاربران سپرده گذاری کرده اند به آنها پاداش ارائه خواهد داد. نکته مثبت این است که کاربران برای مشارکت در شبکه های مورد نظر خود به مقدار سرمایه زیادی نیاز ندارند و فقط با چند کوین نیز می‌توانند این کار را انجام دهند.

بایننس در تلاش است تا به صرافی برتر ارز دیجیتال تبدیل شود. چند روز قبل گزارش شد که بایننس از طریق راهکار ابری جدید، بایننس کلود وارد بازار کره جنوبی شده است. در آینده، این صرافی می‌تواند راهکارهای جدیدی به کاربران سراسر جهان ارائه دهد.

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا