اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

مجری شبکه CNBC: به جای بیت کوین، ریپل بخرید!

ران نوینر، مجری برنامه تاجر کریپتو در شبکه CNBC و بنیانگذار OnChain Capital، در حساب توییتر خود اذعان کرد که سرمایه گذاران کریپتو باید از سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) خودداری کرده و فقط در ریپل (XRP) سرمایه گذاری کنند. نوینر گفت:

این جنگ های هش نشان می دهد که چرا همه باید از بیت کوین و بیت کوین کش خلاص شوند و تمام پول خود را در ریپل (XRP) سرمایه گذاری کنند.

این توییت با واکنش های بسیاری از سوی کاربران حوزه کریپتو مواجه شد و همچنین بحثی پیرامون آن شکل گرفت که آیا نوینر به واقع چنین اعتقادی دارد و یا سعی کرده با این ارزهای دیجیتال شوخی کند.

در حال حاضر افراد دیگری نیز به روشنی چنین باوری را اذعان می کنند و آنها نیز معتقدند که سرمایه گذاران باید تمامی کوین ها را فراموش و کل سرمایه خود را در ریپل سرمایه گذاری کنند. کریستین اشنایدر یکی از کاربران توییتر خاطر نشان کرد که قیمت ریپل (XRP) در مقایسه با ماه نوامبر سال گذشته، ۱۱۳ درصد افزایش یافته است. در مقابل، بیت کوین ۲۹- درصد، اتریوم ۴۶- درصد و بیتکوین کش ۶۴- درصد در همین زمان کاهش قیمت داشته اند. اگر چه توییت ها باعث واکنش های مختلفی در جهان ارزهای دیجیتال شد، اما ریپل در میان بازار کاهشی بهترین عملکرد را تا کنون از خود نشان داده است.

ریپل (XRP) که از اتریوم پیشی گرفت و خود را به دومین ارز دیجیتال با ارزش از لحاظ ارزش بازار تبدیل کرد، طی دو روز گذشته ۵ درصد افزایش قیمت داشته است

با توجه به گزارش CoinMarketC، در زمان نگارش این خبر ریپل (XRP) با ارزش بازار ۱۹ میلیارد دلار به قیمت ۰.۴۹ دلار معامله می شود. ارزش بازار اتریوم در حدود ۱۶ میلیارد دلار است.

شکی نیست که جدال های اخیر بین راجر ور یا همان مسیح بیت کوین و کریگ رایت، نشانگر این نکته است که بیتکوین کش به آن میزان که مردم گمان می کنند یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز نباشد. این امر بزرگترین مساله ای است که ارزش و ثبات این کوین را تهدید می کند. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که عدم اطمینانی که در رابطه با بیتکوین کش ابراز می شود ماحصل شایعات فورک سخت است که باعث کاهش شدید در بازار شده است.

نظر شما در مورد XRP چیست؟ آیا می توان به این ارز دیجیتال اعتماد کرد؟

منبع
coindoo

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا