اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

رشد ۲۰ درصدی توکن بت (BAT) با اضافه شدن به صرافی کوین بیس!

صرافی کوین بیس (Coinbase) روز گذشته تأیید کرده است که توکن بت (BAT) را به فهرست این پلتفرم اضافه خواهد کرد و در عرض چند ساعت داد و ستد آن نیز ممکن خواهد بود. این صرافی همچنین اعلام کرد که توکن بت به پلتفرم ۰x و Circle USD اضافه خواهد شد و این امر در حقیقت یعنی قرار گرفتن توکن بت در کیف پولهایی با کاربرانی بالغ بر بیست میلیون دلار. لازم به ذکر است که هنوز امکان تبدیل توکن بت به پول نقد به صورت مستقیم وجود ندارد.

بعد از این اتفاق ارزش توکن بت (BAT) از دیروز رشد حدود ۲۰ درصد را تجربه  کرد و به رتبه ۳۰ام جدول کوین مارکت کپ صعود کرد.

این صرافی اذعان کرد:

پس از ساعت ۱ ظهر روز شنبه مورخ دوم نوامبر، ما درخواست نقل و انتقال توکن بت را به کوین بیس پرو می پذیریم و همچنین سپرده ها را تا ۱۲ ساعت پیش از انجام معاملات می پذیریم.

در مرحله دوم، کاربران می توانند سفارشات خود را جهت کشف و تعیین قیمت ها به این صرافی ارسال کنند، اما باید توجه داشت که در این مرحله هیچ معامله ای اجرا نخواهد شد.

کوین بیس اذعان دارد که:

دفتر سفارش ها تنها به مدت یک دقیقه قابل دسترسی خواهد بود. برای افزایش صحت و سلامتی بازار و جلوگیری از ایجاد هرگونه نوسان در بازار فروش توکن بت اجرایی نشده است.

این تدبیر ها از سوی صرافی کوین برای جلوگیری از فروش استقراضی و افزایش ناگهانی قیمت توکن مد نظر اندیشیده شده است. زیرا در سال گذشته نیز چنین اتفاق مشابه های برای یکی از فورک های بیت کوین یعنی بیت کوین کش افتاد، هنگامی که این توکن به فهرست  کوین بیس اضافه شد با افزایش شدیدی مواجه و هر بیت کوین کش به ارزش ۹۰۰۰ دلار معامله شد که این امر از منظر برخی نوعی تبانی داخلی برای افزایش قیمت این توکن قلمداد شد، اتهامی که کوین بیس با ایجاد مراحل جدید سعی بر رفع آن دارد.

این فهرست جدید تقریبا شگفت انگیز است و پیش بینی های Crypto Briefing در رابطه با توکن بت را تائید می کند. اگرچه این اتفاق یک پیروزی حتمی قلمداد نمی شود اما بت به دلیل موفقیت های کسب کرده در پروژه های غیرمتمرکز و همچنین پروژه مرورگر بریو (Brave) بسیار مورد توجه قرار گرفت. به این ترتیب، اعلام چنین اتفاقی نه به دلیل افزایش ناگهانی این توکن بلکه به عنوان مهر تاییدی بر مشروعیت و پایداری این توکن دیجیتالی در فضای ارزهای دیجیتالی است و  باعث خوشحالی دارندگان توکن بت خواهد شد.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا