اخبار عمومی

جلسه استماع کنگره آمریکا در مورد UFOها؛ شت کوین‌ها با تم موجودات فضایی به بازار هجوم آوردند

در جلسه جدید کمیته فرعی مجلس نمایندگان آمریکا درمورد امنیت ملی، یکی از مقامات سابق دولت ایالات متحده ادعا کرد که بشقاب پرنده‌های فرازمینی واقعا وجود دارند و دولت ایالات متحده فعالیت‌های خود در این زمینه را پنهان کرده است. فعالان بازار کریپتو هم خیلی سریع از این مسئله سوءاستفاده کرده‌اند و شت کوین‌های جدیدی را با مضمون موجودات فضایی توسعه‌ داده‌اند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به نقل از کوین‌تلگراف، دیوید گروش (David Grusch)، یکی از اعضای سابق گروه ویژه پنتاگون در مورد پدیده‌های هوایی ناشناس (UAP)، با شهادت در کمیته مذکور دولت ایالات متحده را به پنهان کردن بازدید بیگانگان از زمین متهم کرده است. این جلسه پس از مدت کوتاهی در ۲۶ جولای (۴ مرداد) به‌شدت در اینترنت پخش و باعث شد که در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۵۰ توکن با مضامین موجودات بیگانه، بشقاب پرنده‌ها یا اسم‌های فرازمینی گسترش پیدا کند.

گروش در صحبت‌های خود اعتراف کرده است که دولت ایالات متحده یک فضاپیمای «غیر انسانی» در اختیار دارد و به دلیل محرمانه ماندن بسیاری از اطلاعات، نمی‌تواند به سؤالات خاصی پاسخ دهد. او با استناد به منابع پنتاگون که همچنان روی پدیده‌های هوایی ناشناس کار می‌کردند، ادعا کرده که در این فضاپیما مواد بیولوژیکی غیرانسانی پیدا شده است. حساب کاربری «The Cosmos Book» در توییتر در این باره گفته است:

خبر: دیوید گروش، مقام سابق اطلاعاتی ایالات متحده، ضمن ادای سوگند ادعا کرده است که موجودات فضایی وجود دارند و دولت ایالات متحده بشقاب پرنده و اجساد غیرانسانی دارد.

توییت The Cosmos Book – منبع: توییتر

رایان گریوز (Ryan Graves)، مدیر اجرایی شرکت «Americans for Safe Aerospace» و دیوید فریور (David Fravor)، فرمانده بازنشسته نیروی دریایی آمریکا، هم در این جلسه شهادت داده و ادعاهای مذکور را تایید کرده‌‌اند. فرپور مسئول ضبط فیلم‌هایی از یک بشقاب پرنده «تیک تاکی» در سواحل غربی ایالات متحده در سال ۲۰۰۴ بود. او خاطرنشان کرده که این بشقاب پرنده‌ها می‌توانند در تندبادها کاملا بی‌حرکت بمانند و به همین خاطر، به این نتیجه رسیده است که آن‌ها بسیار فراتر از علم موادی هستند که ما در حال حاضر داریم.

فعالان بازار کریپتو هم بدون اتلاف وقت، شت کوین‌های جدیدی را با مضمون موجودات فرازمینی ارائه کردند. وب‌سایت دکس تولز (DexTools) که به معامله‌گران اجازه می‌دهد توکن‌های تاییدنشده و با ارزش بازاری پایین را مشاهده کنند، اعلام کرده که در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۵۰ توکن با مضامین موجودات بیگانه و فرازمینی، بشقاب پرنده و امثال آن‌ها ایجاد شده و توجه معامله‌گران به توکن‌های با نمادهایی مثل «ALIENX» ،«UFO» و «ALIEN» افزایش یافته است.

گفتنی است که بسیاری از میم کوین‌های کاملا جدید اغلب کلاهبرداری‌های «هانی ‌پات» هستند و مکانیسم‌هایی دارند که باعث می‌شود سرمایه‌گذاران نتوانند توکن‌های خود را پس از مدتی به فروش برسانند.

با وجود اینکه میزان جست‌وجوهای این توکن‌ها در توییتر و گوگل رشد کرده است، خوشبختانه اکثریت آن‌ها معاملات کمی داشته‌اند. با این حال بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین‌گکو (CoinGecko)، قیمت توکن بازی UFO و توکن ALIEN در ۲۴ ساعت گذشته به‌ترتیب ۲.۴٪ و ۵.۹٪ رشد کرده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا