اخبار اتریوم

ادامه روند کاهش قیمت ها در بازار ارزها دیجیتال؛ اتر به زیر ۲۰۰ دلار رسید!

پس از چندین روز قیمت رو به رشد بازار، معامله کنندگان در روز یکشنبه با اتفاق وحشتناکی روبرو شدند. بازار ارز دیجیتال به دلیل کشمکش تازه ای بر سر فروش ارز ها، به کاهش قیمت ادامه می‌دهد. هنگامی که افراد خوش بین گمان می‌کردند قیمت ها از این پایین تر نمی‌آید اما این اتفاق افتاد و خیلی بدتر از قبل نیز در حال رخ دادن است. در عرض یک ساعت به دلیل افزیش حجم فروش در صرافی های مختلف، قیمت بیت کوین (BTC) از ۶,۴۲۰ به ۶,۱۴۰ دلار کاهش یافت.

قیمت ماه سپتامبر بیت کوین

همانند سایر جنبش های اخیر نزولی، آلتکوین ها عملکردی بدتر نسبت به بیت کوین داشتند و اکثر دارایی های اصلی کریپتو ۶ درصد یا بیشتر زیان داشتند، این در حالی است که بیت کوین تنها ۴ درصد کاهش قیمت داشته است.

در این تغییرات، فقط یک آلتکوین در بین صدها آلتکوین دیگر عملکرد متمایزی داشت. همانطور که افراد رصد کننده نمودار قیمت، از آن آگاه می‌باشند این استثنا اتریوم و به طور دقیق تر قیمت اتر بود. برای اولین بار طی چندین ماه، اتر به زیر قیمت ۲۰۰ دلار کاهش یافته است و در حال حاضر قیمت آن ۱۹۲ دلار می‌باشد و به نظر می‌رسد که با کاهش بیشتری روبرو شود.

کاهش بازار ارز دیجیتال

محرک مشخصی برای این روند نزولی ادامه دار وجود ندارد اما بسیاری از افراد خاطر نشان کرده اند که ضعف بازار ناشی از کاهش های روز قبل احتمالا موجب کاهش قیمت شده است. تحلیلگرن اکنون بر سطوح پشتیبانی ۶۰۰۰ و ۵,۸۰۰ دلار بیت کوین چشم دوخته اند.

برخی افراد بدبین و منفی باف اشاره کرده اند که اگر قیمت بیت کوین کمتر از ۵,۸۰۰ دلار شود، نشانه آن است که این کلاس دارایی در حال توسعه، آماده ورود به فاز چندین ساله نزولی خواهد بود. اما در حال حاضر باید دید که آیا این یک ادعای بی اساس است و یا تفکری باور کردنی!

منبع
ethereumworldnews

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا