اخبار بلاکچیناخبار عمومی

بهترین راه جذب سرمایه در کریپتو؛ ICO ها در راهند!

توکن بایننس (BNB) از زمان عرضه خود شاهد روند خوبی بوده است و در فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر کوین مارکت کپ قرار گرفت. چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در خصوص موفقیت بایننس کوین (BNB) و آینده بایننس و دنیای ارز دیجیتال نظرات خود را بیان کرد. وی هم چنین طی مصاحبه ای گفت که مجهزترین و بهترین برنامه حوزه کریپتو هم اینک در دسترس می‌باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

ژائو خاطر نشان کرد موفقیت عرضه توکن بیت تورنت ترون، نشانه ای است که ICO ها بازخواهند گشت و روش قدرتمندی برای جذب سرمایه توسط شرکت ها باقی خواهد ماند. وی گفت:

به دلیل آزادی عمل کامل در ICO ها، اندکی بدنامی در خصوص آنها بر سر زبان ها است. بنابراین هرج و مرج زیادی وجود دارد. قبلا می‌توانستید وایت پیپر ۵ صفحه ای بنویسید و ۱۰ میلیون دلار سرمایه جذب کنید. موسسان ICO ها هم کار دیگری به جز نوشتن یک وایت پیپر دیگر، در صدد انجام کاری نبودند. بنابراین با ظهور روند نزولی در سال ۲۰۱۸، اوضاع وخیم و حساس شد. بسیاری از افراد سرمایه خود را از دست دادند و ICO ها بدنام شدند.

ژائو هم چنین گفت از این موارد که بگذریم، جذب سرمایه در بلاک‌ چین بهترین برنامه است که مزایا و تاثیرگذاری های بسیاری برای کارآفرینان دارد. به منظور تحقق این امر، ژائو مدعی است که برای بهترین کارآفرینان و پروژه های معتبر این نیاز وجود دارد که از منطقی بودن سازوکار اقتصادی این توکن اطمینان حاصل کنند. وی افزود:

بنابراین ما باید اطمینان حاصل کنیم که پروژه ها بیش از حد سرمایه جذب نکنند و قیمت های اولیه را در سطح کم حفظ کنند زیرا این پروژه ها هنوز عرضه نشده اند. بنابراین ساختار مستحکمی برای جذب سرمایه مناسب وجود دارد و هدف ما از لانچ پد، تحقق همین امر می‌باشد.

طبق سخنان ژائو، کارآفرینان صنعت کریپتو را خواهند ساخت و این امر در مقیاس گسترده می‌تواند برای صنعت ارز دیجیتال مثمر ثمر واقع شود. ژائو تایید کرد که فقط صنعت کریپتو از این برنامه استفاده نخواهد کرد، بلکه سایر پلتفرم ها نیز از آن بهره مند خواهند شد. ژائو سخنان خود را اینگونه به پایان رساند:

پروژه های تحت حمایت ما به دقت مورد بررسی قرار می گیرند و اطمینان حاصل می‌کنیم که این پروژه ها، معتبر و مناسب باشند. تمام پروژه ها موفقیت آمیز نخواهند بود زیرا عوامل دیگری نیز وجود دارد که باعث شکست استارت آپ ها می‌شود.

 

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا