اخبار کوتاه

مدیرعامل بایننس: فروش بیت کوین توسط تسلا فاکتورهای بنیادی BTC را تغییر نمی‌دهد

چانگ پنگ ژائو (CZ) مدیرعامل صرافی بایننس در اظهارنظری اعلام کرد که فروش بیت کوین‌های تسلا از لحاظ فاندامنتالی تاثیری روی بازار نمی‌گذارد. CZ همچنین اعلام کرد تمام سرمایه او به شکل رمزارز است و قصد ندارد هیچ‌گاه آن را به پول نقد تبدیل کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، پنگ ژائو در این اظهار نظر اعلام کرد که گمان نمی‌کند که خرید یا فروش بیت کوین از سمت یک شخص یا یک شرکت تاثیر فاندامنتال روی روند حرکتی این رمزارز داشته باشد حتی اگر آن شخص و شرکت ایلان ماسک و شرکت تسلا باشد.

لازم به ذکر است که مطابق گزارش ۳ ماهه دوم شرکت تسلا، این شرکت ۷۵٪ از BTCهای خود را در حوالی قیمت ۲۸,۸۰۰ دلار فروخته است. ایلان ماسک در روزهای گذشته علت این فروش را در اختیار داشتن نقدینگی کافی برای کارخانه‌های جدید خود در آلمان و آمریکا و همچنین حمایت از کسب و کارهای خود در چین به دلیل شرایط کرونایی اعلام کرده بود. نکته جالب توجه این میان رابطه خوب این دو نفر در گذشته بود تا جایی که CZ عنوان کرده بود که حاضر است ۵۰۰ میلیون دلار را برای خرید توییتر توسط ایلان ماسک اختصاص دهد.

CZ در بخشی دیگر از صحبت‌هایش به دوری کردن بایننس از پلتفرم‌های وام‌دهی مثل سلسیوس و ویجر دیجیتال اشاره کرد و افزود در جریان ورشکستگی آن‌ها مبلغ قابل توجهی از آن‌ها طلبکار یا بدهکار نیستیم و ارتباطات زیادی با ان‌ها نداشته‌ایم.

در بخش دیگری از این اظهار نظر CZ عنوان کرد از زمانی که وارد حوزه رمزارزها شده است تا کنون هیچ‌گاه دست به فروش رمزارزهایی که خریده است نزده است و تنها در بعضی مواقع کمتر از ۱٪ آن را برای تامین هزینه‌های جاری فروخته است.

من دلار ندارم. تمام چیزی که من دارم در کریپتو است. بنابراین وقتی نیاز به خرج کردن پولم دارم، باید بخشی از آن را در جایی بفروشم. رمزارزها پول من هستند.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا