اخبار عمومی

گروه هکری Anonymous: دو کوان باید به سزای اعمالش برسد

گروه هکر Anonymous در ویدیویی هدف جدید خود را دو کوان اعلام کرد. این گروه دو کوان را تهدید کرده است که مقاصد و اعمال مخرب او در طول عمر پروژه ترا را افشا خواهد کرد و دو کوان باید منتظر مجازات این اعمال باشد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاک چین و به نقل از U.Today، گروه انانیمس مدعی است که دو کوان به تنهایی مسئول کلاهبرداری میلیارد‌ها دلار از خرده سرمایه‌گذاران بوده است.

این گروه که به عنوان رابین هود دوران مدرن شناخته می‌شوند، یادآوری کرده است که دو کوان موسس ترا بیان کرده بود که تماشای شکست خوردن سایر پروژه‌ها برای او جالب و سرگرم‌کننده است و منتقدان را به خاطر پرسیدن سوالات دشوار، «بدبخت» خوانده بود.

انانیمس در ویدیوی خود گفت:

هرچه صدای آنها بلندتر باشد، سخت‌تر سقوط خواهند کرد.

این گروه در ادامه اشاره کرد که دو کوان با چندین مورد اتهام به کلاهبرداری مواجه است. در این ویدئو گفته شده است موسس ترا علی‌رغم آنکه مدعی است همانند سایر دارندگان توکن‌های لونا و UST سرمایه خود را از دست داده است، اما هر ماه میلیون‌ها دلار از این پروتکل سود دریافت می‌کند.

در حالی که بعضی از کسب‌وکارها ممکن است که شکست بخورند، اما گروه انانیمس کاملا مطمئن است که ترا از ابتدا نیز اهداف مخرب و نامناسبی داشته است. این موضوع مشخص است که دو کوان رازها و ناگفته‌های بسیار زیادی دارد و گروه انانیمس نیز در صدد افشای این رازها است. انانیمس در این خصوص گفته است:

بدون شک در مسیر خرابکاری که حرکت می‌کنی، جرایم بیشتری را می‌توان کشف کرد.

دو کوان اخیرا گفته که از بیان بعضی از صحبت‌های خود پشیمان بوده و مدعی است که با فروپاشی ترا، وی نیز با شکست سنگینی مواجه شده است.

گروه انانیمس پیش‌تر، ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا را به خاطر توییت‌هایی که سال قبل درباره بیت کوین منتشر کرده بود، مورد هدف قرار داد. هرچند، این گروه بعداً اعلام کرد که در ساخت ویدئو مذکور نقشی نداشته و کار مقلدان این گروه بوده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا