اخبار بیت کویناخبار عمومی

پیش از پایان روند نزولی، بیت کوین باید به ۵۰۰۰ دلار برسد!

آرتور هایس مدیرعامل شرکت Bitmex اعلام کرد که قیمت بیت کوین تا پیش از پایان روند کاهشی بازار در سال ۲۰۱۸ باید به ۵۰۰۰ دلار برسد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

بر اساس واکنشهای گوناگون که بازتاب دهنده نظرات تاجران بزرگی همچون تون ویس بود؛ هیز در گفتگو با CNBC در روز گذشته بیان کرد که :

با وجود افزایش قیمتها در هفته گذشته، نوسانات هیجانی این بازار فروکش خواهد کرد و بیت کوین به روند کاهشی خود ادامه خواهد داد.

او همچنین اضافه کرد که:

من قطعا باور ندارم که شاهد بدترین اتفاق بوده ایم، من گمان می کنم که این افزایش قیمت به دلیل تراکم تقاضا است و ما قطعا افزایش قیمت تا مرز ۱۰ هزار دلار را شاهد خواهیم بود. من می خواهم کاهش به ارزش ۵۰۰۰ دلار را آزمایش کنیم تا ببینیم واقعا ما به این نقطه تعلق داریم یا خیر.

ظاهرا بدون انگیزه قبلی، افزایش ۱۲ درصدی بیت کوین در ۱۶ ژوئن که در کمتر از یک ساعت رخ داد، باعث ایجاد هیجانات قابل ملاحظه‌ای در داخل و خارج بازار ارزهای دیجیتالی شد. با اینکه بسیاری به این رشد ناگهانی به دیده تردید می نگریستند اما برخی از منتقدان معتقد بودند که این سرآغاز یک دوره رشد برای بیت کوین است.

در حالی که هیز هنوز در رابطه با طول عمر این روند متقاعد نشده است اذعان کرد که:

ما شاهد افزایش چشمگیری در قیمت بیت کوین از ۵۸۰۰ دلار به ۹۰۰۰ دلار در اوایل بهار بوده ایم. من فکر می کنم که چنین اتفاقی در آینده دوباره اتفاق خواهد افتاد.

تون ویز در گذشته پیش بینی کرده بود که ارزش بیت کوین به دلار باید تا مرز ۵۰۰۰ کاهش پیدا کند تا اینکه ضربه اولیه ای برای تغییر به روند همیشه افزایشی همچون سال ۲۰۱۷ باشد. هیز در رابطه با نیمه دیگر سال اذعان داشت که برعکس کاهش میلی که در ابتدای سال رخ داده است در نیمه پایانی دوباره با هیجانات بالایی در این بازار روبرو خواهیم بود. هیز اعتقاد دارد که قیمت بیت کوین با پایان یافتن روند کاهشی تا سال آینده به ارزش ۵۰ هزار دلار خواهد رسید.

شما در رابطه با دیگاه هیز چه نظری دارید و آینده بیت کوین را چگونه ارزیابی می کنید؟

منبع
bitcoinist

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا