اخبار خارجی

مدیرعامل eBay: ای‌بی امکان پرداخت به وسیله رمزارزها را بررسی می‌کند

پلتفرم‌های اصلی تجارت الکترونیک هنوز وارد مرحله پذیرش رمزارزها نشده‌اند و تقریبا هیچ‌کدام ارزهای دیجیتال را به عنوان ابزار پرداخت نمی‌پذیرند. به این ترتیب اولین شرکتی که این کار را انجام دهد در وضعیت بهتری در مقایسه با رقبا قرار می‌گیرد. شرکت ای‌بی (eBay) بنابر اظهارات مدیرعامل آن در حال بررسی این گزینه است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از TheStreet، ای‌بی (eBay) که هدف آن تبدیل شدن به بازار منتخب جوانان و متولدین بعد از سال ۲۰۰۰ است، در حال بررسی امکان افزودن رمزارزها به عنوان ابزار پرداخت است.

جیمی آیونونی (Jamie Iannone) مدیر عامل ای‌بی، در مصاحبه‌ اخیر خود گفت:

ما در حال اعمال تغییراتی در مدیریت پرداخت‌ها هستیم. ما اکنون ۸۵ میلیارد دلار حجم تراکنش را مستقیما در پلتفرم خود مدیریت می‌کنیم و این موضوع امکان ارائه روش‌های جدید پرداخت را به ما می‌دهد. ما به طور دائم در حال بررسی روش‌های جدید پرداخت هستیم. در حال حاضر شرکت ما رمزارزها را به عنوان روش پرداخت نپذیرفته‌است، اما در تاریخ ۱۰ مارس (۱۹ اسفند) در حاشیه جلسه با سرمایه‌گذاران درباره روش‌های پرداخت، تبلیغات و حوزه‌های مورد تمرکز شرکت توضیحات عمیق‌تری ارائه می‌کنیم.

مدیر عامل ای‌بی همچنین افزود معاملات مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) قبل از اینکه شرکت اطلاعیه خاصی درباره آن‌ها بدهد در eBay مشاهده می‌شد. او در ادامه گفت:

ما سال گذشته سیاست‌های خود را تغییر دادیم تا کاربران بتوانند NFT‌های خود را روی پلتفرم ای‌بی معامله کنند. اما حتی قبل از اعلام ما کاربران معامله NFT را شروع کرده بودند. این من را یاد سال‌های پیش انداخت که مردم به صورت خودجوش شروع به فروش خودرو در ای‌بی کردند.

منبع
thestreet

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا