اخبار آلتکویناخبار اتریوم

قیمت اتریوم به ۲۰۰۰ دلار رسید؛ بررسی بازار رمزارزها پس از هاردفورک شانگهای اتریوم

قیمت اتریوم، دومین رمزارز بزرگ بازار پس از به‌روز رسانی شاپلا (شانگهای+ کاپلا) از مرز ۲۰۰۰ دلار عبور کرد. این در حالیست که پس از این به‌روز رسانی مهم، اترهای قفل شده در بیکن چین اتریوم قابل برداشت خواهند بود و ولیدیتورهای شبکه می‌توانند دارایی خود را در بازار عرضه کنند.

به گزارش میهن بلاکچین، بازار رمزارزها روز سبز رنگی را سپری می‌کند. با اینکه قیمت بیت کوین امروز با تغییر نه چندان چشم گیری در محدوده ۳۰٬۲۰۰ دلار در حال نوسان است، اما سایر ارزهای دیجیتال که به آنها آلتکوین گفته می‌شود شاهد رشدهای خوبی بوده‌اند.

قیمت دوج کوین پس از اعلام خبری مبنی بر اضافه شدن معاملات رمزارزها در توییتر با رشد ۵٪ همراه شده است. ارز دیجیتال DOGE اکنون به ۰.۰۹ دلار معادل ۴٬۴۶۹ تومان رسیده است.

اگر به جدول قیمت لحظه‌ای رمزارزها مراجعه کنیم، خواهیم دید که آربیتروم بهترین عملکرد را در شبانه روز گذشته داشته است. قیمت آربیتروم (ARB) با رشد ۱۲٪ به ۱.۳۴ دلار رسیده است. قیمت توکن OP نیز که در هفته‌های گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است امروز با ۶٪ رشد به ۲.۳۸ دلار رسیده است. این دو رمزارز هردو متعلق به شبکه‌هایی هستند که برای مقیاس پذیری اتریوم راه‌اندازی شده‌اند. می‌توانید مقایسه این دو شبکه را در اینجا مطالعه کنید.

از طرف دیگر، توکن بومی یکی از مشهورترین راهکارهای مقیاس پذیری اتریوم یعنی متیک (شبکه پالیگان) رشد کمتری نسبت به رقبای تازه نفس خود داشته است. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید، در بین ۱۰ رمزارز بزرگ، BNB و ریپل تغییرات چشمگیری نداشته‌اند. قیمت کاردانو نیز با رشد ۲.۵٪ به ۰.۴۱ دلار رسیده است.

جدول قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال
جدول قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال؛ منبع: میهن بلاکچین
منبع
میهن بلاکچین

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا