متوسط اخبار خارجی

شرکت سرمایه گذاری دبی ۱۰ میلیون دلار در اتریوم ۲ سهام گذاری کرد

راه‌اندازی اتریوم ۲ در حال دریافت پشتیبانی از سراسر جهان است.

پشتیبانی گروه IBC برای راه اندازی اتریوم ۲ استیکینگ در اتریوم ۲ - استیک اتریوم ۲

هر روز به عرضه فاز صفر اتریوم ۲ که یکی از پیش‌بینی شده‌ترین تحولات صنعت رمز ارزها تاکنون لقب گرفته است نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم.

به عنوان بزرگترین پلتفرم قرارداد هوشمند تا کنون، همه نگاه‌ها به سمت به روز رسانی مورد انتظار اتریوم است که در نهایت شاهد تغییر شبکه به مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) خواهیم بود.

قابل درک است که تعداد زیادی از نهادها در سرتاسر جهان مشتاقانه چشم به راه اندازی اتریوم ۲ دوخته‌اند و گروه IBC مستقر در دبی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بر اساس گزارشی از Trade Arabia ، شرکت سرمایه گذاری دبی در حال تهیه و استیک ۱۰ میلیون دلار اتر (ETH) برای پشتیبانی از راه اندازی اتریوم ۲ است. قابل توجه است که این سرمایه گذاری با مشارکت سرویس سازمانی کانادایی به نام  CanETH انجام خواهد شد که مشارکت کاربران را در اتریوم ۲ امکان‌پذیر می‌کند.

خرم شروف (Khurram Shroff )، رئیس گروه  IBC، که در مورد توسعه و ارتقا اتریوم صحبت می‌کرد، اظهار داشت:

ما از مفهوم گواه اثبات سهام که برای قراردادهای هوشمند اتریوم ۲ پیشنهاد شده بسیار هیجان زده هستیم و تعداد ۲۰۰۰۰ اتر را مسدود می‌کنیم که تا مرحله ۲ یک سفر یک طرفه است،  مسدودسازی این مقدار اتر اعتماد ما را  به اتریوم ۲ نشان می دهد.

و در ادامه افزود که:

نسخه به روزتر و کارآمدتری که در مرحله دوم معرفی می‌شود، به مصرف بی‌رویه انرژی زیاد مورد نیاز مدل” گواه اثبات کار “می‌پردازد و جذابیت آن را بیشتر می‌کند.

همه چیز درباره راه اندازی اتریوم ۲

استیکینگ در اتریوم ۲ - استیک اتریوم ۲

همانطور که قبلاً تاکید شد، راه‌اندازی اتریوم ۲ مدت‌هاست که در دست تهیه است.

BTCManager  در تاریخ ۴ نوامبر سال ۲۰۲۰ گزارش داد که چگونه بنیاد اتریوم سرانجام تاریخ شروع قرارداد سپرده گذاری برای  فاز صفر اتریوم ۲  را اعلام کرد.

در آن زمان، یکی از توسعه دهندگان اصلی اتریوم، دنی رایان، اعلام کرد که فاز صفر با رعایت چندین شرط در ۱ دسامبر سال ۲۰۲۰، ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت گرینویچ راه اندازی می‌شود.

اندکی پس از اعلام این خبر، در تاریخ ۱۳ نوامبر، ویتالیک بوترین از طریق توییتی اعلام کرد که نرخ دستمزد در هفته های اولیه راه اندازی شبکه اصلی Eth۲ Beacon Chain به میزان ۲۵ تا ۳۳ درصد از سطح شبکه آزمون Medalla در حال کاهش است.

در یادداشتی اخیر، بنیاد اتریوم برنامه‌ای را اعلام کرد مبنی بر این که قصد دارد تا مبلغ ۵۰۰۰۰ دلار به هکرهایی بپردازد که نقاط ضعف اساسی را پیدا کنند که بر راه اندازی اتریوم ۲ تأثیر خواهد گذاشت.

دنی رایان ،محقق بنیاد اتریوم، در برنامه”Ask me anything” (از من بپرس) در Reddit، گفت که در صورت لزوم می‌توان آستانه را تنظیم کرد تا اطمینان حاصل شود که اتریوم ۲ واقعاً راه می‌افتد.

من شخصاً فکر می‌کنم که برای راه اندازی اولیه، ۱۰۰ هزار اتر در قرارداد کافی است، و تنظیم آستانه پایین برای اینکه آن اتریوم برای مدت طولانی در بلاتکلیفی باقی نماند منطقی است. جوایز برای این پذیرندگان اولیه بسیار زیاد خواهد بود و اعتبار اتریوم احتمالاً با گذشت زمان رشد می‌کند. برنامه ریزی برای تنظیم دقیق این مقدار ثابت در ۲۴ نوامبر یا ۱ دسامبر کمی جسورانه است. ما دقیقاً نمی‌دانیم طی دو هفته آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، بنابراین ابتدا باید ببینیم که چه پیش می آید. به نظر می‌رسد که  تیم‌های مهندسی کاربری می‌خواهند تا ماه دسامبر صبر کنند و در صورت لزوم این مقدار ثابت را در ابتدای ژانویه تنظیم کنند. این منطقی به نظر می رسد.

سایر پیشرفت‌ها

استیکینگ در اتریوم ۲ - استیک اتریوم ۲

ویتالیک بوترین(Vitalik Buterin)، بنیانگذار اتریوم، همچنین درReddit  به راه‌اندازی اتریوم ۲ اشاره کرد. وی در مورد آزمایش‌های شبکه اتریوم ۲ اظهار داشت:

من شخصاً امیدوارم که وقتی یک شبکه آزمایشی برای” اتریوم۱ در داخل اتریوم ۲  تهیه کنیم، می‌تواند جایگزین برخی از شبکه‌های آزمایشی موجود شود! این به طور همزمان به دو منظور انجام می شود: نیاز افراد به یک محیط آزمایش اتریوم را برآورده می‌کند و بسیاری از قسمت‌های اجرای ادغام را آزمایش می‌کند. ما حتی می‌توانیم ادغام را به عنوان یک رویه کامل در Ropsten یا آزمایشگاه دیگر انجام دهیم!

منبع
btcmanager

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا