اخبار اتریوماخبار بیت کوین

در بازار صعودی بعدی اتریوم عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین خواهد داشت!

بازار ارزهای دیجیتال طی چند هفته گذشته تغییرات کوچکی داشته و از روند خرسی یا نزولی به یک خوش بینی امیدوار کننده رسیده است. اکثر ارزهای دیجیتال برتر نظیر بیت کوین و تتر طی ۹۰ روز روی هم ۵۰ درصد افزایش قیمت داشتند. لایت کوین و بایننس کوین نیز روی هم افزایش ۱۰۰ درصدی را به همراه داشتند.

یکی از ارزهای دیجیتال که باعث خوش بینی بسیاری از دلالان شده است اتریوم می باشد. تحقیق دلفی دیجیتال (DelphiDigital) بیان کرد که اتریوم در بازار گاوی یا افزایشی بعدی عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین خواهد داشت.

این تحقیق بیان می کند که اتریوم در حال حاضر نوسانات بیشتری نسبت به بیت کوین دارد.

نمودار اتریوم

نمودار بالا نشان می دهد که اتریوم طی ۶ ماه گذشته بیشتر از بیت کوین نوسان داشته است. این امر می تواند ارزش بتا (Beta) اتریوم نسبت به بیت کوین را بهبود بخشد. ارزش بتا نوسان کوین را در مقایسه با بازار نشان می دهد. ارزش بتا بالاتر از ۱ نشان می دهد اتریوم بیشتر از بازار یا بیت کوین در نوسان است و ارزش بتا پایین تر از ۱ نشان می دهد که اتریوم کمتر از بیت کوین نوسان دارد.

نمودار بالا همچنین مشخص می کند که بتا برای اتر و بیت کوین به ارزش ۱.۵ می باشد که بیانگر نوسان بالای این ارز دیجیتال نسبت به بیت کوین است.

تحقیق دیگری اعلام می کند وقتی که وابستگی ها و ارتباطات درون بازار کاهش یابد اتریوم عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین خواهد داشت و این روند در نمودار زیر مشخص است.

نمودار اتریوم ۱

از این مورد می توان نتیجه گرفت وابستگی ها و ارتباطات درون بازار در حال کاهش است و اگر در آینده نزدیک بازار افزایشی شکل گیرد می توانیم شاهد این باشیم که اتریوم با افزایش قیمت بیشتری مواجه شود.

اجازه دهید نگاهی سریع به بازار این ارز دیجیتال بیاندازیم و برخی از نقاط بالقوه مقاومتی را که بازار باید آنها را برطرف کند تا با افزایش مواجه شود را بررسی کنیم.

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتر

با نگاهی بر نمودار روزانه بالا می توان دید که اتریوم مقاومت خود در سطح ۱۴۲ دلار را شکسته است.

بازار در حال تلاش برای شکستن سطح قیمت در ماه مارس است زیرا سطح مقاومتی به وسیله میانگین متحرک ۱۰۰ روزه که در همان سطح شناور شد، تقویت شد.

سطح مقاومتی بالاتر بر روی قیمت ۱۵۲، ۱۶۲ و ۱۶۵ دلار می باشد. اگر افراد خوشبین یا همان گاوها بتوانند سطح ۱۷۰ دلار را بشکنند مقاومت های بیشتری بر روی قیمت های ۱۷۴، ۱۸۵ و ۱۹۴ دلار شکل خواهد گرفت. در بازار بورس گاو (bulls) به افرادی گفته می شود که با خرید خود در بازار باعث افزایش بازار و قیمت می شوند.

و همینطور اگر فروشنده ها به بازار فشار بیاورند قیمت اتریوم به سطح حمایتی ۱۳۵ دلار خواهد رسید و سطوح حمایتی بعدی ۱۲۸، ۱۲۵، ۱۲۰ و ۱۱۶ دلار خواهد بود.

شاخص قدرت نسبی اخیرا سطح ۵۰ دلار را شکسته است و این موضوع بیانگر آن است که افراد خوش بین یا گاوها بازار را به دست گرفته اند. اگر این شاخص بالای سطح ۵۰ بماند و حتی بیشتر شود می توانیم شاهد آن باشیم که قیمت اتریوم به ۲۰۰ دلار برسد.

 

منبع
ethereumworldnews

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا