اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

بایننس به دنبال پیدا کردن شرکای بزرگ!

به گزارش خبری کوین‌ تلگراف در روز ۱ ژوئن، یکی از مدیران اجرایی بایننس ، که در حال حاضر بزرگ‌ترین صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات در سطح جهانی است، اعلام کرد که قصد دارد یک صندوق ۱ میلیون‌ دلاری ایجاد کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بایننس از زمانیکه مکان خود را به جزیره مالت انتقال داد، چهار پروژه بلاکچینی از جمله سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری در آلتکوین MobileCoin را مدیریت کرده است. مدیر آزمایشگاه بایننس – الا ژانگ – در یک کنفرانس آنلاین اظهار داشت که همه سرمایه گذاری‌ها با یک هدف انجام می‌شود و با زمانبندی بلند مدت برنامه ریزی می‌شود:

ما سعی میکنیم در بهترین شرایط مدیریت دارایی را انجام می‌دهیم. دوست داریم روی پروژه‌های بلند مدت تمرکز کنیم. سرمایه گذاران و کارآفرینان همیشه در کنار هم خواهند ایستاد.

این صندوق که قرار است حداقل ۱۰۰ میلیون دلار باشد، به دنبال سرمایه گذاران برجسته‌ای به عنوان شرکای اصلی بایننس است. کمپانی اعلام کرده است که مجموعا به دنبال ۲۰ شریک در این صندوق است. این خبر به دنبال خبر دیگری در این هفته منتشر شد که توسعه دهنده ژاپنی – Gumi-  اعلام کرد بلاک چین خود را با ارزش ۳۰ میلیون دلار راه‌اندازی کرده است و از این طریق قصد دارد پروژه‌های بین المللی جذب کند. این صندوق که با نام Gumi Cryptos  شناخته می‌شود، تاکنون چهار حامی را جذب کرده‌است. یکی از بنیان‌گذاران – مایکو ماتسومورا – در مصاحبه خود اعلام کرد:

ما خدمات مالی به سبک ارزهای دیجیتال و توکن‌ها را بسیار دوست داریم. از فناوری‌های مربوط به صنعت گیمینگ استقبال می‌کنیم و معتقدیم ارتباط بین دنیای بازی و ارزهای رمزنگاری‌شده بسیار نزدیک است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا