اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

کاربران فیسبوک و اینستاگرام می‌توانند تصویر NFT‌های خود را به اشتراک بگذارند

کاربران فیسبوک و اینستاگرام می‌توانند کیف پول دیجیتال خود را به هر یک از این برنامه‌ها متصل کنند تا NFTهای خود را در هر دو به اشتراک بگذارند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، متا (فیسبوک سابق) روز دوشنبه اعلام کرد تقریبا ۲.۹ میلیارد کاربر این پلتفرم، توانایی اشتراک‌گذاری کلکسیون‌های دیجیتال و NFT خود را خواهند داشت. کاربران فیسبوک و اینستاگرام می‌توانند توکن‌های بی‌همتا (NFT) و کلکسیون‌های دیجیتال را با اتصال کیف پول‌هایشان به حساب‌های خود ارسال کنند.

این اعلامیه به دنبال به‌روزرسانی یک پست وبلاگی مربوط به ۴ آگوست (۱۳ مرداد) منتشر شد که در آن متا گفته بود کاربران اینستاگرام در ۱۰۰ کشور می‌توانند NFTهای خود در بلاکچین Flow یا کیف پول‌های پشتیبانی‌کننده از بلاک‌چین اتریوم یا پالیگان را به اکانت‌های خود در اینستاگرام متصل کنند.

ما در حال معرفی توانایی ارسال کلکسیون‌های دیجیتال در سراسر جهان از طریق اینستاگرام و فیسبوک هستیم.
اکنون می توانید کیف پول دیجیتال خود را به هر یک از برنامه‌ها متصل کنید تا NFT‌های خود را در هر دو به اشتراک بگذارید.

برای به اشتراک‌گذاری چه NFT‌هایی هیجان‌زده هستید؟

اعلامیه متا در مورد اتصال کیف پول کاربران ایسنتاگرام و فیسبوک برای نمایش NFT
منبع: توییتر

به نظر می‌رسد اتصال کیف پول‌های دیجیتال به فیسبوک یا اینستاگرام فقط از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی این برنامه‌ها امکان پذیر باشد و از طریق مرورگرهای شخص ثالث قابل انجام نباشد. با این حال، افزایش دسترسی NFT به گوشی‌های هوشمند و نصب یکی از برنامه‌های متا می‌تواند منجر به افزایش درآمد یا افزایش پذیرش این برنامه‌ها باشد. همانطور که در گزارش پیشین میهن بلاکچین خواندیم در ماه می (اردیبهشت)، شرکت متا اعلام کرد قصد دارد سرویس پرداخت و معاملات رمزارزی خود را راه‌اندازی کند.

اگرچه متا در ماه فوریه پس از مواجهه با فشار تنظیم‌کننده‌های جهانی اعلام کرد پروژه استیبل کوین Diem را رها می‌کند، مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت، گفت «فرصتی عظیم» برای تامین تریلیون‌ها دلار در فضای دارایی‌های دیجیتال وجود دارد. این شرکت در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ (بهار ۱۴۰۱) نسبت به سال قبل ۱٪ کاهش درآمد داشته است.

  • آیا کاربران اینستاگرام و فیسبوک می‌توانند NFTهای خود را به نمایش بگذارند؟

شرکت متا در تاریخ ۷ شهریور ۱۴۰۱ اعلام کرد ۲.۹ میلیارد کاربر این پلتفرم، توانایی اشتراک‌گذاری کلکسیون‌های دیجیتال و NFT خود را خواهند داشت. کاربران فیسبوک و اینستاگرام می‌توانند توکن‌های بی‌همتا (NFT) و کلکسیون‌های دیجیتال را با اتصال کیف پول‌هایشان به حساب‌های خود به ارسال کنند و در صفحه خود نمایش دهند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا