اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

صرافی FTX با همکاری شرکت پارادایم معاملات اسپرد را عرضه می‌کند

صرافی رمزارز FTX همکاری خود با شرکت سرمایه‌گذاری پارادایم (Paradigm) را آغاز کرده است و در پی این همکاری معاملات اسپرد در این اکسچنج عرضه خواهد شد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، هدف از این همکاری، عرضه معاملات اسپرد (Spread) است که به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از استراتژی Cash-and-Carry از اختلاف قیمت در مناطق مختلف بهره ببرند. معاملات اسپرد به انجام ۲ معامله همزمان یعنی خرید یک توکن یا اوراق بهادار و فروش یک توکن یا اوراق بهادار مرتبط با آن، گفته می‌شود.

طبق پست بلاگ رسمی FTX، این همکاری به کاربران کمک می‌کند تا از معاملات تک کلیکی (Singe Click) و با ریسک معاملات دائمی بدون پایه بهره ببرند.

این دو شرکت از همکاری با یکدیگر علاوه بر عرضه معاملات اسپرد، در صدد جذب سرمایه‌گذاران جدید کریپتو هم هستند که این سرمایه‌گذاران به معاملات Cash and Carry با کمک ابزارهای معاملات آتی و اسپات در صرافی FTX نیز متمایل باشند.

پارادایم گفته است که کاربران می‌توانند از اختلاف قیمت بین معاملات اسپات، معاملات آتی دائمی و معاملات آتی با سررسید ثابت در ۸ رمزارز شامل بیت کوین، اتر، سولانا، آوالانچ، ایپ‌کوین (APE)، دوج کوین، چین لینک و لایت کوین استفاده کنند.

از طرف دیگر، وظیفه صرافی FTX ارائه اجرای اتمیک تضمینی (یا هردو یا هیچ کدام) هر دو پایه برای معاملات مذکور است. سم بنکمن فراید مدیر عامل این صرافی رمزارز گفته است:

پارادایم از لحاظ ارائه نقدینگی سازمانی برای اوراق مشتقه کریپتو یک شبکه پیشگام به شمار می‌آید و از گسترش ارتباط خود و همکاری رسمی در زمینه توسعه محصولات برای کاربران خود هیجان‌زده هستیم. این محصول در زمینه معاملات اسپرد اولین محصولی است که به سرمایه‌گذاران رمز ارز امکان می‌دهد تا از طریق صرافی FTX و پارادایم از معاملات Cash and Carry استفاده کنند.

همکاری صرافی FTX و پارادایم و عرضه معاملات اسپرد
منبع: Twitter

این شرکت هم‌چنین اشاره کرده است که اجرای اتمیک هر دو پایه در مقایسه با اجرای هر پایه از طریق دفاتر سفارش سنتی باعث می‌شود که ریسک معاملات اسپرد کاهش یابد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا