اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار خارجیاخبار عمومی

مخالفان و منتقدان رمزارزها کنفرانسی با قانون‌گذاران برگزار می‌کنند

در بحبوحه بازار نزولی کریپتو، منتقدان این صنعت به دور هم جمع می‌شوند تا در همایش ضدکریپتو شک و تردیدهای خود را به اشتراک بگذارند و با قانونگذاران صحبت کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، هدف برگزاری همایش ضدکریپتو (Anti-crypto) این است که شرکت‌کنندگان فرصت صحبت رودررو با مقامات دولتی را به دست آورند تا شک و تردیدهای خود درباره این صنعت را به اشتراک بگذارند.

در حالی که اکثر همایش‌های کریپتو به دلیل معرفی دستاوردها و پیشرفت‌های جدید در خصوص این صنعت برگزار می‌شود، ایمی کستور (Amy Castor) خبرنگار منتقد عرصه کریپتو روز یک‌شنبه گفته است که سمپوزیوم سیاست کریپتو نویدبخش فرصتی است تا منتقدان این عرصه به بیان نظرات منفی خود بپردازند.

توییت davidgerard در خصوص همایش ضدکریپتو (Anti-crypto)
منبع: Twitter

استفن دیل (Stephen Diehl) برگزارکننده این سمپوزیوم به کستور گفته است که این همایش ضدکریپتو، اولین رویداد بزرگ و مهمی است که فرصتی را برای جامعه فراهم می‌سازد تا درباره نظر خود در خصوص مواجهه با صنعت کریپتو مستقیما با قانونگذاران صحبت کنند.

یکی از مفاهیم مشترک بین طرفداران و منتقدان کریپتو نظیر کستور این است که مقامات و مسئولان دولتی، درک اساسی و بنیادین درباره عملکرد رمزارزها ندارند. کستور گفته است که مقامات دولتی درباره این عرصه کاملا بی‌اطلاع هستند. تنها تشابه بین این دو گروه همین مورد است. طرفداران درباره مزایای این فناوری و صنعت صحبت می‌کنند. در مقابل، منتقدان به معایب این عرصه می‌پردازند. یکی از این معایب به نظر کستور، فروپاشی دومینویی حوزه دیفای است.

کستور مدعی است سیاست‌گذاران عمدتا اخبار و اطلاعات را از شرکت‌های بزرگ و ثروتمند کریپتو با حمایت سرمایه‌گذاران خطرپذیر دریافت می‌کنند و این شرکت‌ها باعث می‌شوند که تصمیمات سیاست‌گذاران تغییر کند و به سمت آنها متمایل شود. علی‌رغم ادعای کستور، پیشرفت صنعت کریپتو در بسیاری از مناطق نظیر ایالت نیویورک به سختی انجام می‌شود. گفتنی است در ایالت نیویورک، استخراج بیت کوین ممنوع اعلام شده است. 

قانونگذاران دولتی و آژانس‌های امور مالی آمریکا و اروپا به شرکت در این همایش ضدکریپتو دعوت شده‌اند. هرچند، فقط سخنرانی خبرنگاران، مهندسان نرم‌افزار و استادان تایید شده است.

همایش ضدکریپتو در لندن برگزار خواهد شد و در تاریخ ۵ و ۶ سپتامبر (۱۴ و ۱۵ شهریور) به طور زنده پخش می‌شود.

نظر شما درخصوص رمزارزها چیست؟ چه انتقادی به این نوع سیستم مالی می‌تواند مطرح باشد؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا