اخبار آلتکوین

پلتفرم مهاجرت برای فاز اول ادغام به توکن ASI؛ چطور توکن‌های هوش مصنوعی AGIX و OCEAN را به FET تبدیل کنیم؟

از اول جولای ۲۰۲۴ (۱۱ تیر)، توکن‌های سینگیولاریتی‌نت (AGIX) و توکن‌های اوشن‌پروتکل (Ocean) در FET ادغام شدند و نقطه عطف مهمی در صنعت هوش مصنوعی و بلاکچین ایجاد شد. تغییر نام تجاری به سوپراینتلجنس الاینس (ASI) و ادغام انجام شده است و معاملات با قیمت FET بدون هیچ قطعی همچنان ادامه دارد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، برای اطمینان از انتقال یکپارچه، هولدرها باید در فاز ۱ ادغام ۳ توکن هوش مصنوعی توکن‌های AGIX وOCEAN خود را با استفاده از پلتفرم مهاجرت تازه راه‌اندازی شده در برنامه SingularityDAO به FET منتقل کنند. گفتنی است AGIX و OCEAN در حال حذف از فهرست صرافی‌ها بوده یا حذف شده‌اند. در ادامه نحوه انجام تبدیل این توکن‌ها برای کاربرانی که آن‌ها را در کیف پول‌ها نگهداری می‌کنند، توضیح داده شده است.

راه‌اندازی پلتفرم مهاجرت به FET

کابران صرافی‌های متمرکز (CEX) هیچ اقدامی لازم نیست انجام دهند. تبدیل خودکار AGIX و ​​OCEAN به FET در صرافی‌های پشتیبان انجام می‌شود. اما در صرافی‌هایی که از این اقدام پشتیبانی نمی‌کنند، کاربران باید این کار را به صورت دستی با برداشتن توکن‌های خود از صرافی‌ها انجام دهند. این افراد از طریق پلتفرم مهاجرت باید توکن‌های خود را تبدیل کنند.

همچنین، کاربران کیف پول‌های خود حضانتی برای تبدیل AGIX و OCEAN به FET می‌توانند از پلتفرم مهاجرت استفاده کنند.

برای شروع فرآیند مهاجرت، به پلتفرم مهاجرت در SingularityDAO مراجعه کرده و کیف پول خود را وصل کنید. پس از اتصال، به بخش مهاجرت بروید.

سینگولریتی دائو
سینگیولاریتی دائو

در این بخش می‌توانید توکن‌هایی را که دارید (AGIX یا OCEAN) برای مهاجرت انتخاب کرده و سپس تاییدیه‌های لازم را برای انتقال به این پلتفرم بدهید. مهم است که اطمینان حاصل کنید که کارمزد گس کافی داشته باشید تا تراکنش به درستی انجام شود. پس از تایید تراکنش، توکن‌های AGIX یا OCEAN شما به FET تبدیل می‌شوند. در نهایت، توکن‌های جدید FET را در کیف پول خود خواهید دید. این پلتفرم یک رابط کاربر پسند برای راهنمایی هولدرها در طی مراحل لازم فراهم کرده است و اطمینان حاصل می‌کند که در طی مهاجرت با مشکلی روبرو نشوید.

گفتنی است توکن‌های AGIX و OCEAN در بلاکچین اتریوم در FET ادغام می‌شوند. افرادی که روی شبکه‌های دیگر این توکن‌ها را هولد می‌کنند باید به اتریوم پل (بریج) بزنند. کاربران برای بریج زدن می‌توانند برای مثال از پلتفرم رنگو (Rango) استفاده کنند.

ضروری است که با آخرین اطلاعات از اتحاد ابرهوش مصنوعی به روز بمانید. به روز رسانی‌های منظم و هر مرحله اضافی مورد نیاز برای مهاجرت از طریق کانال‌های رسمی آنها اطلاع‌رسانی خواهد شد. دنبال کردن اعلامیه‌های رسمی آنها به شما کمک می‌کند تا در جریان باشید و به راحتی مهاجرت توکن‌های خود را انجام دهید. راهنماها و آموزش‌های دقیق مهاجرت در صفحه دستورالعمل‌های مهاجرت ASI موجود است که پشتیبانی جامعی را در طول فرآیند ارائه خواهد داد.

این ادغام نشان‌دهنده گامی اساسی در پیشبرد فناوری‌های غیرمتمرکز هوش مصنوعی است. با ترکیب نقاط قوت سینگولریتی‌نت، فچ‌ای‌آی و اوشن پروتکل، هدف سوپراینتلجنس الاینس، ایجاد همکاری و نوآوری در زمینه هوش مصنوعی است. این ادغام نه تنها کارایی عملیاتی را افزایش می‌دهد، بلکه سیستم‌های هوش مصنوعی غیرمتمرکز را برای اطمینان از دسترسی گسترده به فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی یکپارچه می‌سازد. این اتحاد از دیگران دعوت می‌کند تا به این همکاری باز بپیوندند و محیطی فراگیر را ترویج کنند که بر شیوه‌های هوش مصنوعی مسئولانه و شفاف تأکید دارد.

منبع
سوپراینتلجنس الاینس

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا