ورود صرافی هیوبی (Huobi) به دنیای گوشی های هوشمند مبتنی بر بلاک چین!

هیوبی (Huobi) صرافی سنگاپوری ارز دیجیتال، با انتشار گوشی هوشمندی مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین برای اولین می خواهد وارد صنعت سخت افزار شود.

Huobi Global در تاریخ ۱۱ سپتامبر، توکنی بومی برای تمام شبکه و همچنین گوشی Acute Angle، به نام NODE (نود) معرفی خواهد کرد. به عنوان بخشی از این راه اندازی، Huobi به کاربران توکن هوبی (HT) اجازه خواهد داد تا از طریق این توکن گوشی Acute Angle شخصی خود را خریداری کنند. در کنار یکپارچه سازی این توکن بومی با Huobi Global به وسیله ی Houmi Prime، هومی (Houmi) پشتیبانی های دیگری را نیز برای این پروژه در نظر گرفته است که شامل سرمایه گذاری اولیه در پروژه و این گوشی هوشمند از طریق واحد سرمایه گذاری خود، Huobi Capital می باشد.

Acute Angle گوشی اندرویدی می باشد که در چین توسعه یافته است. در ابتدا، تمام شبکه قصد دارد که تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ این گوشی هوشمند را در سراسر جنوب شرقی آسیا و در مراحل بعدی در اروپا و آمریکا روانه بازار کند. این گوشی دارای یک کیف پول آماده و یک پلاگین اختیاری کیف پول سرد ، لیستی از اَپلیکیشن های تکنولوژی بلاک چین از قبل نصب شده شامل اَپ های Huobi و برنامه های خبری ارز دیجیتال، و یک اَپ استور اختصاصی تکنولوژی بلاک چین که دارای اَپ های مرتبط و غیرمتمرکز بسیاری خواهد بود می باشد.

در اکتبر گذشته، گزارشی مبنی بر انتشار گوشی هوشمند بر اساس تکنولوژی بلاک چین HTC Exodus 1 منتشر شد. این گوشی در آن زمان تنها از طریق ارزهای دیجیتال قابل پیش خرید بود. طبق گزارش CNBC، این تلفن هوشمند قیمتی برابر با ۰.۱۵ بیت کوین یا ۴.۷۸ اتریوم داشت که با قیمت فعلی حدودا معادل ۷۳۹ پوند می باشد.


54321
امتیاز کاربران

منبع blockchaintechnology
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
اطلاع از
عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین