اخبار خارجی

نظرسنجی از سرمایه گذاران: قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید!

علاقه مندان به دنیای کریپتو کارنسی و سرمایه گذاران این حوزه؛ همچنان مطمئن هستند که بازار کریپتو به جهت قیمتی رشد زیادی خواهد داشت. طی یک نظرسنجی که تریدر معروف، Magic Poop Cannon، در توییتر انجام داده است، ۷۲ درصد از شرکت کنندگان اعتقاد دارند قیمت بیت کوین در طولانی مدت از بازه ۲۰۰۰۰ دلار عبود خواهد کرد.

نکته جالب راجع به این نظر سنجی این است که ۴۲ درصد از افراد اعتقاد دارند بیت کوین نه تنها از ۲۰هزار دلار؛ بلکه از ۱۰۰ هزار دلار نیز عبور میکند و ممکن است تا ۱ میلیون دلار نیز برسد.

آیا بیت کوین به ۱ میلیون دلار خواهد رسید؟

در این نظرسنجی که حدود ۳۰۰۰ نفر در آن شرکت کردند؛ ۷۲ درصد اعتقاد دارند بیت کوین در آینده قطعا بیشتر از ۲۰۰۰۰ دلار معامله خواهد شد. در حال حاضر این عقیده کمی رویایی به نظر می رسد. ارز دیجیتالی که تقریبا از دسامبر سال ۲۰۱۷ وارد یک روند نزولی شده و تا امروز نیز ادامه داشته است، از ۲۰ هزار دلار تا ۳۲۰۰ دلار نزول داشته است و چیزی حدود ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. این افت شدید بیت کوین روی تمام ارزهای دیجیتال دیگر نیز تاثیر داشته و بازار را در حالت خرسی قرار داده است. ارزهای زیادی بودند که در این مدت بیش از ۹۰ درصد ارزش خود از دست دادند و ضربه شدیدی از این اتفاق خوردند.

Magic Poop Cannon، تریدر و تحلیل گر معروفی در این حوزه است که در ماه می سال ۲۰۱۸ پیش بینی کرد بیت کوین به زیر ۶۰۰۰ دلار نیز خواهد رسید و امروز تحلیل او درست از آب درآمده است. در نمودار زیر میتوانید تحلیل او را راجع به بیت کوین ۶۰۰۰ دلاری مشاهده کنید.

حالا او نیز با توجه به این نظرسنجی و تحلیل های خود اعتقاد دارد بیت کوین واقعا به ۱۰۰ هزار دلار و حتی بالاتر نیز خواهد رسید. او اذعان دارد:

تحلیل بلند مدت من نشان می دهد بیت کوین تا ۴ سال آینده حتما به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید. البته فکر میکنم ممکن است در آن زمان به ۱۵۰ هزار دلار نیز برسد. بعد از این بازه نیز معتقدم از مرز ۱ میلیون دلار نیز عبور خواهد کرد.

بجز این تحلیل گر، افراد دیگری هستند که این گفته را تصدیق می کنند. جان مکافی، که یکی از معروف ترین چهره های دنیای کریپتو محسوب می شود؛ پیش بینی کرده که بیت کوین میتواند حتی قبل از رسیدن به سال ۲۰۲۰ به ۱ میلیون دلار برسد.

مارک جفری (Mark Jeffrey)؛ نویسنده کتاب «بیت کوین به زبان ساده» نیز پیش بینی کرده قیمت بیت کوین در آینده به ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید.

در زمان انتشار این خبر؛ بیت کوین با حجم بازار ۶۸ میلیارد دلاری؛ با قیمت ۳۸۶۰ دلار معامله میشود و روند نسبتا صعودی در روزهای گذشته داشته است.

نظر شما چیست؟ آیا این پیش بینی ها به واقعیت تبدیل می شوند یا در حد یک رویا خواهند ماند؟

 

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا