مقالات عمومی

حضور جانی دپ در صنعت ارز دیجیتال!

جانی دپ ستاره هالیوودی امروز اعلام کرد قراردادی را با یک پلتفرم مرتبط با ارزهای دیجیتالی جدید با نام تاتاتو (TaTaTu)امضا کرده است. این پلتفرم، مانند خود جانی دپ، هدفش ارائه سرگرمی های اجتماعی است.

رویکرد تازه برای صنعت سرگرمی

تاتائو یک پلتفرم مبتنی بر ارز دیجیتال است که برای تعامل با محتواهای خاصی نظیر فیلم ها و بازی ها، به عنوان جایزه، توکن پرداخت می‌کند. خبرگزاری هالیوود ریپورتر اعلام کرد که جانی دپ همراه با آندرئا یروولینو در این پروژه حضور دارند.

یروولینو کارآفرین، تاجر، تهیه کننده فیلم و بنیان گذار پلتفرم تاتاتو است. جانی دپ همچنین در گذشته یک شرکت تولید محتوا به نام Infinitum Nihil را تاسیس کرده است که فیلم های ساخته شده و محتواهای تولید شده آن در پلتفرم تاتاتو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

یروولینو و جانی دپ در کنار یکدیگر

دپ و یروولینو در حال حاضر در حال همکاری برای ساخت فیلم در انتظار بربرها هستند که طبق گفته یروولینو این فیلم با بازی جانی دپ و براساس رمانی نوشته جی . ام . کوتسی ساخته می شود.

هالیوود ریپورتر از اشتیاق یروولینو درباره همکاری با جانی دپ خبر داد. وی در این خصوص بیان کرد:

جانی دپ مهارت به تصویر کشیدن موضوعاتی را دارد که کمتر کسی از این ویژگی برخوردار است. جانی دپ فرمول ها و ساختارهای قدیمی این صنعت که بر پروژه های مختلف حکمفرماست را تغییر داده است.

این همکاری در سالی اتفاق افتاده است که جانی دپ پس از آنکه ۶۵۰ میلیون دلار از دست داد، انگیزه ی بالایی برای کسب درآمد و جذب ثروت دارد.

با توجه به سایت IMDB، جانی دپ قبلا برای سه جایزه اسکار و نه جایزه گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه شده است، در حالی که یک گلدن گلوب و ده جایزه انتخابی مردم را نیز دریافت کرده است. مشارکت در فضای ارزهای دیجیتال با تاتاتو راه جدیدی را برای موفقیت های احتمالی این بازیگر می‌گشاید.

توجه سلبریتی ها به جهان کریپتو

با آغاز این همکاری جانی دپ نام خود را وارد فهرست سلبریتی هایی کرد که پیش از این علاقه مندی خود را نسبت به جهان ارزهای دیجیتال و همچنین بلاک چین نشان داده و در پروژه های محتلفی همکاری کرده اند.

در اوایل سال جاری، خبرگزاری CCN در مورد استیون سیگال و حضورش در عرضه ICO به نام Bitcoiin گزارش داد. این ICO از چرخه خارج و در پی این خروج چند هفته پیش حکم محکومیت به سیگال فرستاده شد که نشان می دهد که این سلبریتی از یک ICO احتمالا غیرقانونی حمایت کرده است.

اواخر سال گذشته، CCN بیانیه SEC در خصوص تایید ICO ها توسط سلبریتی ها را گزارش داد. در این بیانیه آمده است:

در صورتی که سلبریتی ها ماهیت، منابع و میزان پرداخت ضررها و جبران ها را به طور مستقیم یا غیر مستقیم مشخص نکنند، این تاییدیه ها غیرقانونی می‌باشد.

نظر شما در مورد حضور افراد معروف و هنرمند در صنعت ارز دیجیتال چیست؟

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا